Chomutovsko Děčínsko Liberecko Litoměřicko Mostecko Sokolovsko Teplicko Ústecko

V Teplicích padaly branky jen do sítě Dynama, Jihočeši vyšli naprázdno

TEPLICE - 16.05.2021 17:36

V 32. kole FORTUNA:LIGY prohráli dnes fotbalisté českobudějovického Dynama po mdlém výkonu na hřišti zachraňujících se Teplic 2:0. Za týden přivítá Dynamo v předposledním kole Slovácko (17.00).

Teplice - Dynamo České Budějovice 2:0 (0:0)

První poločas nepřinesl na hřišti v podstatě žádný vzruch. Výjimkou byla jen šance domácího Mareše, který ale v závěru půle hlavičkoval v pádu vedle branky. Po přestávce se na gól příliš dlouho nečekalo. Hostující Novák prohrál ve vápně hlavičkový souboj s Vondráškem, který našel zcela volného Moulise a Teplice šly do vedení. Definitivní rozuzlení pak přidal čtvrt hodiny před koncem Mareček.

Branky: 48. Moulis, 74. Mareček. Žluté karty: Mazuch, Moulis - Vais, Novák, Králik, Čolić. Rozhodčí: Hocek - Flimmel, Ratajová.
Diváků: 646 (omezený počet).

Teplice: Grigar - Vondrášek, Knapík, Mazuch, Hyčka - Jukl (90+1. Macej), Mareček, Fortelný (61. V. Vukadinović), Kodad (90+1. Shejbal), Moulis (71. Černý) - J. Mareš (61. Trubač).

Dynamo: Vorel - Čolić, L. Havel, Králik, P. Novák (70. Skovajsa) - Čavoš, Havelka (55. Brandner), Mészáros (55. Diop), Vais (89. Javorek), Mršić - Alvir.

David Horejš (trenér Dynama): Sehráli jsme utkání dvou rozdílných poločasů. V tom prvním jsme dobře kombinovali, ale pouze po hranici pokutového území. Na domácí jsme zatlačili, byli jsme lepším týmem, ale chybí nám finální fáze. Málo střílíme a nedokážeme z tlaku nic vytěžit. Ve druhém poločase rozhodla situace před úvodní brankou. Nechali jsme se na zadní tyči přehlavičkovat a domácí už si vedení po prvním gólu pohlídali. Nejsme schopní vstřelit branku ze hry, na každý gól se nadřeme. Nepouštíme se do zakončení, netlačíme se do toho a potom se to promítá do výsledků.