Chomutovsko Děčínsko Liberecko Litoměřicko Mostecko Sokolovsko Teplicko Ústecko

ČEZ Motor poprvé prohrál, na nájezdy v Litoměřicích

LITOMĚŘICE - 15.09.2015 08:17 - Aktualizováno: 15.09.2015 08:17

Hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru včera poprvé v sezoně poznali hořkost porážky, z Litoměřic ale přivezli alespoň bod, prohráli až po samostatných nájezdech.

Litoměřice - ČEZ Motor České Budějovice 5:4 s. n. (2:1, 0:3, 2:0 - 0:0)

Úvodní část Jihočeši sice prohráli, ale ve druhé třetině přišel dokonalý obrat a třemi brankami šli do vedení 4:2. To však v závěrečné dvacetiminutovce neudrželi. Prodloužení rozuzlení nepřineslo, v samostatných nájezdech byli úspěšnější domácí.

Ve středu přijede do Budvar arény Slavia Praha (17.30).

Branky a nahrávky: 4. Ma. Procházka (Kalla, Krstev), 14. Kalla (Krstev, Ma. Procházka), 44. Kopta (Švagrovský, Plášil), 52. Kalla (Mikliš, Krstev), rozhodující nájezd Doležal - 9. Švihálek (Bohunický, Mikyska), 30. Suchánek (Heřman, Straka), 38. Straka (Suchánek, Heřman), 40. Švihálek (Kuchejda, Mikyska). Rozhodčí: Jílek - Svoboda, Malý. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:2. Diváků: 970.

Litoměřice: Pavelka - Krstev, Piegl, Šulc, Plášil, Čáp, Bílek, Mikliš - Ma. Procházka, Kalla, Rousek - Kopta, Švagrovský, Doležal - Berger, Nedvídek, Ondráček - Valášek, Racek, Mi. Procházka.

České Budějovice: Gába - Mucha, Zíb, Vráblík, Suchánek, Žovinec, Bohunický, Kolmann - Žálčík, Rob, Škoda - Nouza, Straka, Heřman - Kuchejda, Mikyska, Švihálek - Guman, Babka, Prokeš.

Ostatní výsledky: Benátky - Kadaň 5:2, Přerov - Most 4:1, Šumperk - Dukla Jihlava 4:5 p.p., Kladno - Třebíč 1:2 po s. n., Ústí - Havířov 7:4, Prostějov - Slavia Praha 2:3 s.n.