Chomutovsko Děčínsko Liberecko Litoměřicko Mostecko Sokolovsko Teplicko Ústecko

Drama v Kadani šlo do nájezdů, které rozhodl pro Motor kapitán Straka

KADAŇ - 07.12.2014 07:25

Dramatické utkání, které rozhodly až samostatné nájezdy, sehráli včera ve 32. kole hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru v Kadani. Jihočeši vedli po první třetině 2:0, ale Kadaň pak během necelých deseti minut otočila skóre a ujala se vedení. Motor však dokázal dvakrát rychle vyrovnat a dva body nakonec v samostatných nájezdech vystřelil kapitán Josef Straka.

SK Kadaň - ČEZ Motor České Budějovice 4:5 po sam. nájezdech (0:2, 2:0, 2:2 - 0:0)

V duelu dvou týmů z horního patra tabulky vyšel start Motoru, který získal v první třetině dvoubrankový náskok. Jenže domácí potvrdili sebevědomí nabyté čtyřmi úspěchy za sebou povedeným obratem a ve třetí třetině dvakrát sahali po dalším vítězství. Budějovice ovšem pokaždé vyrovnaly, v prodloužení ubránily oslabení a Straka jim vystřelil druhý bod.

Branky a nahrávky: 33. Chlouba (Trefný, Ton), 35. Sikora (Šagát, Račuk), 42. Kůs (TS), 55. Šagát - 16. Pajič (Kuchejda, Švihálek), 19. Heřman (Pajič, Kuchejda), 44. Vráblík (Straka, Nouza), 56. Nouza (Straka), rozh. náj. Straka. Rozhodčí: Hrubý - Rozlílek, Toman. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:1. Diváků: 350.

Kadaň: Mouček - Stehlík, Opalek, Pavlas, Bartejs, Szathmáry, Trefný, Mazanec - Kadlec, Chlouba, Ton - Račuk, Sikora, Šagát - Müller, Charousek, Kůs - Lehnert, Hejcman, Hlava.

České Budějovice: Gába - Punčochář, Vráblík, Mucha, Suchánek, Chmelíř, Žovinec, Kříž - Kuchejda, Pajič, Švihálek - Nouza, Straka, Heřman - Vaniš, Rob, Prokeš - Přibyl.