Benešovsko Berounsko Bladoboleslavsko Kladensko Kolínsko Litoměřicko Nymbursko Praha-východ Praha-západ Příbramsko

Táborsko na úvod přípravy prohrálo s Libercem

NYMBURK - 28.06.2015 08:01 - Aktualizováno: 28.06.2015 08:01

První letní přípravné utkání má za sebou druholigový FC MAS Táborsko. Na hřišti ve středočeském Nymburku prohrál s prvoligovým Slovanem Liberec 0:2. Severočeši potvrdili své kvality. Táborsko se snažilo, zejména ve druhé půli se více dostávalo do hry a nastřelilo tyč Vinnym.

FC MAS Táborsko - Slovan Liberec 0:2 (0:1)

Branky: 19. Ndiaye, 71. Luckassen. ŽK: 17. Pimpara

Táborsko 1. půle: Maťašovský - Hovorka, Mráz, Cíferský, Hanzlík - Šiml - Ciku, Nešický, Javorek, Presl - Strnad.

Táborsko 2. půle: Toma - Kotrba (65. Kadlec), Pelikán, Navrátil, Šindelář - Turek (65. Froněk) - Džafić, Kočí, Traoré, Vinny - Hošek.

Liberec: Hroššo (46. Lukáč) - Coufal (46. Mudra), Pimpara (46. Hovorka), Pokorný (46. Karišik), Fleišman (46. Bartošák) - Sus (46. Habojič), Pavelka (46. Folprecht), Sackey (46. Novotný), Ndiaye (46.Bláha) - Bakoš (46. Hadaščok), Šural (46. Luckassen)

Hodnocení trenéra FC MAS Táborsko Petra Frňky: Stejně jako soupeř jsme postavili do každého poločasu jinou jedenáctku. Znamená to, že jsme prohráli dvakrát 0:1. Musím říct, že zápas jsme začali až moc pasivně. Zejména v prvním poločasu byl Liberec lepším týmem, byl lepší na míči. My jsme se jeho hře jen přizpůsobovali, Liberec šel do vedení. Ve druhé části prvního poločasu jsme se zlepšili, vypracovali jsme si i příležitosti, ale neproměnili jsme je. Do druhé půle šla jiná jedenáctka. Navázali jsme na zlepšený výkon na konci prvního poločasu. Byli jsme aktivnější, hra byla v zásadě vyrovnaná, místy jsme si získali i převahu, ale nevyvarovali jsme se chyby, kterou soupeř potrestal. Výsledek 0:2 není podstatný. V neděli odjíždíme na soustředění do Písku, kde se příští středu utkáme s Příbramí a za týden nás čeká v Nové Včelnici turnaj. Tam sehrajeme utkání se Zbrojovkou Brno a s juniorkou Slavie.