Karlovarsko Královéhradecko Sokolovsko

Táborsko postoupilo v poháru a vyzve Duklu Praha

KARLOVY VARY - 30.08.2015 19:39 - Aktualizováno: 30.08.2015 19:39

Fotbalisté Táborska vyhráli v druhém kole MOL Cupu na půdě divizních Karlových Varů 6:2 a v příštím kole poháru přivítají doma 22. září Duklu Praha. Trenér FCT Petr Frňka šetřil některé hráče a v brance se objevil Daniel Bojčuk.

1.FC Karlovy Vary - FC MAS Táborsko 2:6 (1:3)

Branky: 14. Dušek, 58. Geňo (pen.) - 12. Mráz, 37. Džafič, 45. Džafič, 46. Nešický, 67. Kočí, 84. Mráz.

Táborsko: Bojčuk - Sladký, Mráz, Cíferský, Hanzlík - Šiml - Ciku, Nešický, Javorek (66. Traoré), Džafič (46. Kočí) - Strnad (50. Slepička).

Rozhodčí: Houdek - Hrabovský, Štěrba. ŽK: Staněk (KV). Diváků: 150.

Trenér FC MAS Táborsko Petr Frňka: Jednalo se o typické pohárové utkání – my jsme hodně útočili, soupeř logicky vycházel z obrany. Šli jsme poměrně brzy do vedení po brance Mráze, ale pak se stalo, co nás poslední dobou zlobí - špatná koncentrace. Po dvou minutách nám propadl dlouhý balon a soupeř prostřelil našeho brankáře. Pak jsme přidali útočnou aktivitu a skóre jsme do poločasu navýšili. Vary pak snížily z penalty. Většinu zápasu jsme měli pod kontrolou, ale pár chyb jsme v něm udělali. Soupeř toho dvakrát využil. Karlovy Vary se předvedly jako houževnatý soupeř, bylo vidět, že hrály s velkou chutí. Snažily se využít každou příležitost k brejku. Myslím si, že jsme s nimi sehráli dobré utkání. Někteří hráči nenastoupili ze zdravotních důvodů, naopak po zranění se vrátil do zápasů Míra Slepička. Misi jsme splnili, postoupili jsme, to je v pořádku. V utkání jsme neproměnili ještě několik šancí. A příští soupeř Dukla Praha? Pražané patří herně k nejlepším týmům v první lize, hrají kombinačně. Diváky čeká zajímavé utkání.