Královéhradecko Rychnovsko

Dynamo prohrálo v Hradci Králové gólem z 93. minuty

HRADEC KRÁLOVÉ - 09.03.2018 19:41

Po odloženém úvodním kole zahájili fotbalisté Dynama České Budějovice jarní část Fortuna národní ligy porážkou 1:2 v Hradci Králové. Domácí vedli po gólu Vlkanovy z 31. minuty, o čtyřicet minut později vyrovnal Filip Hašek. V nastavení, z poslední akce v 93. minutě, rozhodl o třech bodech pro Východočechy Plašil.

FC Hradec Králové - SK Dynamo Č. Budějovice 2:1 (1:0)

Branky: 31. Vlkanova, 90 + 3. Plašil - 71. Hašek, Žluté karty: Sajčič. Rozhodčí: Ginzel - Koval, Kožár. Diváků: 1024.

Hradec Králové: Ottmar - M. Černý, Čech, Nosek (87. Plašil), Urma - Martan, Schwarz, Pajer, Funda (77. Šípek) - Vlkanova, Pázler (77. Janoušek).

České Budějovice: Staněk - Řezáč, Kladrubský, P. Novák, Vondra - Javorek, Čavoš - Táborský (87. Nitrianský), Hašek, Pešek (90+1. Pouček) - Sajčič.