Královéhradecko Rychnovsko

Janáčkův kiks přihrál matné Spartě tři body

01.04.2024 11:03Fotbalisté českobudějovického Dynama prohráli včera v 26. kole FORTUNA:LIGY s pražskou Spartou 0:1, když o osudu utkání rozhodla hrůzostrašná minela domácího brankáře. Spartě, která podala hodně matný výkon, tak spadly tři body do klína. V příštím kole se Jihočeši, kteří jsou v tabulce poslední, představí v neděli 7. dubna v Pardubicích (15.00).

Špatný výkon Banes Motoru v Hradci Králové na body stačit nemohl

04.02.2024 19:13Ve 43. kole Tipsport extraligy prohráli dnes hokejisté českobudějovického Banes Motoru v Hradci Králové po špatném výkonu 0:4. Nejvyšší soutěž nyní má reprezentační přestávku, po ní Motor přivítá ve středu 14. února v retro duelu Kometu Brno (17:30).

Dynamo vyfasovalo na novém stadionu Votroků bůra

06.08.2023 11:19I po třetím kole FORTUNA:LIGY zůstávají fotbalisté českobudějovického Dynama bez bodů na posledním místě. V sobotu navíc dostali v Hradci Králové na novém stadionu pořádnou nakládačku 1:5. Nyní čekají Jihočechy dva domácí zápasy s Plzní (13. 8., 18.00) a Bohemians 1905 (20. 8., 15.00) a už by chtělo bodovat.

Dynamo potřetí v řadě prohrálo, tentokráte s Hradcem Králové

16.04.2023 18:57Fotbalisté Hradce Králové ve 27. kole první ligy porazilidnes Dynamo České Budějovice 2:1 a v domácím mladoboleslavském azylu přerušili sérii šesti porážek. Východočeši se po druhé výhře za sebou posunuli na sedmé místo tabulky. V Lokotrans Aréně se mezi 32. a 35. minutou za "Votroky" trefili Daniel Vašulín a Jakub Kučera. V 84. minutě snížil Lukáš Čmelík, ale Dynamo už třetí ligovou porážkou za sebou neodvrátilo a kleslo na třináctou příčku.

Motor loupil na ledě Mountfieldu

27.12.2022 18:35Ve 31. kole Tipsport extraligy vyhráli včera hokejisté Motoru České Budějovice poprvé pod vedením trenéra Davida Čermáka v Hradci Králové po bojovném výkonu 4:1. Další zápas odehrají Jihočeši ve středu doma s Olomoucí (17:30).

Z Hradce Králové se vrátil Motor s prázdnou

28.09.2022 11:00V pátém kole Tipsport extraligy prohráli hokejisté českobudějovického Motoru v úterý v Hradci Králové 1:3. Další zápas odehrají v pátek doma s Olomoucí (17:30).

Motor získal v Hradci Králové kýžený bod, čeká ho rovnou čtvrtfinále play off

08.03.2022 21:46V závěrečném kole základní části Tipsport extraligy hokejisté českobudějovického Motoru dnes na ledě jejího vítěze Hradce Králové sice prohráli 1:2 v prodloužení, ale potřebný bod uhráli a zajistili si tak přímý postup do čtvrtfinále play off. Do něj vstoupí doma v pondělí 21. března, soupeřem bude postupující z předkola.

Proti Mountfieldu smazl Motor dvoubrankové manko, přivezl bod

05.12.2021 20:02Ve 30. kole Tipsport extraligy získali dnes hokejisté českobudějovického Motoru v Hradci Králové bod po prohře 2:3 po prodloužení. Ve druhé třetině smazali dvoubrankové manko, domácí o vítězství rozhodli v 64. minutě.

29.01.2021 21:46Hokejisté Madeta Motoru České Budějovice vyhráli dnes ve 40. kole Tipsport extraligy v Hradci Králové 2:1 po samostatných nájezdech. Nejméně oblíbeného soupeře porazili v této sezoně poprvé. Vyrovnávací gól přitom Východočeši vstřelili v čase 59:59... V neděli budou hosti Mladou Boleslav už od 15.30.

Motor nezvládl druhou třetinu, Karlovy Vary vyhrály

29.12.2020 17:32Hokejisté Madeta Motoru České Budějovice prohráli ve 30. kole Tipsport extraligy v charitativním utkání věnovanému Centru Bazalka včera s Karlovými Vary 3:4. Další zápas odehrají ve středu znovu doma s Plzní (17.30).

Dynamo prohrálo v Hradci Králové gólem z 93. minuty

09.03.2018 19:41Po odloženém úvodním kole zahájili fotbalisté Dynama České Budějovice jarní část Fortuna národní ligy porážkou 1:2 v Hradci Králové. Domácí vedli po gólu Vlkanovy z 31. minuty, o čtyřicet minut později vyrovnal Filip Hašek. V nastavení, z poslední akce v 93. minutě, rozhodl o třech bodech pro Východočechy Plašil.

Táborsko přivezlo na úvod bod z Hradce Králové

30.07.2017 12:45Velké povzbuzení do další sezony si přivezl tým FC MAS Táborko z pátečního zápasu úvodního kola FNL. Na půdě favorizovaného FC Hradec Králové uhrál bod. Na podmáčeném hřišti, které ztěžklo po předzápasové průtrži mračen, vybojoval remízu 1:1.

První duel čtvrtfinále play-off s Přerovem urval ČEZ Motor v prodloužení

26.02.2017 21:09V úvodním čtvrtfinále play-off první WSM ligy vyhráli dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru nad Přerovem 5:4 v prodloužení a v sérii se ujali vedení 1:0. Druhý zápas se hraje v Budvar aréně v pondělí (17.30).

Českobudějovický půlmaraton běželi závodníci 33 národností

05.06.2016 10:03Pátý ročník Mattoni 1/2Maratonu České Budějovice nabídl včera opět skvělou podívanou a báječnou atmosféru, kterou si pochavli jak největší běžecké hvězdy, které se postavily na start, tak tisícovky amatérských běžců. Celkem závod běželo 3400 závodníků.

Pro ČEZ Motor sezona skončila, se Slavií prohrál i počtvrté

19.03.2016 21:29Hokejisté ČEZ Motoru České Budějovice prohráli dnes čtvrté semifinálové utkání play off první WSM ligy na ledě Slavie Praha 0:2, v celé sérii 0:4 na zápasy a sezona pro ně až nečekaně rychle skončila. Pro Jihočechy, zdecimované v této sérii krutou řadou nemocí a zranění, byli Pražané nad jejich síly.