Královéhradecko Rychnovsko

Proti Mountfieldu smazl Motor dvoubrankové manko, přivezl bod

HRADEC KRÁLOVÉ - 05.12.2021 20:02

Ve 30. kole Tipsport extraligy získali dnes hokejisté českobudějovického Motoru v Hradci Králové bod po prohře 2:3 po prodloužení. Ve druhé třetině smazali dvoubrankové manko, domácí o vítězství rozhodli v 64. minutě.

Mountfield Hradec Králové - Motor České Budějovice 3:2 pp (2:0, 0:2, 0:0 - 1:0)

Branky a nahrávky: 5. Jergl (Perret, Jank), 19. Lamper (R. Pilař), 64. Lev (Jergl, Blain) – 34. J. Novotný (Holec, Piskáček), 35. Gulaš (Pech, Vráblík). Vyloučení: 3:4, využití: 0:0. Rozhodčí: Hejduk, Úlehla – Hynek, Gerát. Diváků: 1000 (omezená kapacita).

Hradec: Kiviaho – Blain, Nedomlel, F. Pavlík, Gaspar, McCormack, Jank – Oksanen, Lev, Smoleňák – Jergl, Kevin Klíma, Perret – Kelly Klíma, Lalancette, Orsava – Lamper, Koukal, R. Pilař. Trenéři T. Martinec a Čihák.

Motor: Hrachovina – Percy, Štich, Piskáček, Šenkeřík, Vráblík, Bindulis, Štencel – J. Ondráček, D. Voženílek, Vondrka – Gulaš, Pech, Holec – J, Novotný, M. Hanzl, Abdul – Karabáček, Venkrbec, M. Beránek. Trenéři Modrý, P. Martinec a Fousek.