Havlíčkobrodsko Jihlavsko Pelhřimovsko Třebíčsko Žďársko

ČEZ Motor ve šlágru kola vyhrál na ledě vedoucí Jihlavy

JIHLAVA - 08.12.2018 20:17

Ve šlágru 32. kola Chance ligy vyhráli dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru na ledě vedoucí Jihlavy. V pondělí Jihočeši přivítají pražskou Slavii (17.30).

HC Dukla Jihlava - ČEZ Motor České Budějovice 0:2 (0:0, 0:1, 0:1)

V úvodu utkání šli Jihočeši během devíti minut hned třikrát (!) do oslabení, ale i díky navrátilci do branky Kváčovi (Motor si ho stáhl z hostování v extraligovém Třinci) se ubránili. Jihočeši ubránili oslabení i ve druhé třetině, a pak udeřili. Čermák ve skrumáži sebral puk, nahrál Karabáčkovi, jenž zavěsil pod horní tyčku. Dukla se neuměla střelecky prosadit, naopak Beránek vysunul Babku, jenž zařídil Motoru dvoubrankový náskok, který udržel až do závěrečné sirény.

Branky a nahrávky: 29. Karabáček (Čermák), 47. Babka (Beránek, Dančišin). Rozhodčí: Koziol, Obadal - Bartek, Dohnal. Vyloučení: 3:8, navíc Plášil a Beránek (oba Motor) 10 minut. Bez využití. Diváků: 4085.

Jihlava: Lundström - J. Pohl, J. Holý, Štebih, Půža, Štindl, Vála - Anděl, Skořepa, Pekr - Klíma, Čachotský, Zeman - Jiránek, M. Hlinka, Dostálek - Harkabus, T. Havránek, Hrníčko.

České Budějovice: Kváča - Fillman, Plášil, V. Doktor, Pýcha, Pavlin, Vydarený - Endál, Gilbert, M. Novák - Babka, R. Přikryl, Beránek - Krabáček, Bradley, Čermák - P. Novák, Dančišin, J. Doktor - Z. Doležal.