Havlíčkobrodsko Jihlavsko Pelhřimovsko Třebíčsko Žďársko

V Jihlavě prohrál ČEZ Motor po nájezdech, v úterý hraje s Duklou doma

JIHLAVA - 02.04.2017 21:51

Ve třetím kole baráže o extraligu prohráli dnes hokejisté ČEZ Motoru České Budějovice v Jihlavě 1:2 po samostatných nájezdech. Další zápas odehrají znovu s Duklou, ale tentokrát na domácím ledě v úterý od 17.30.

Dukla Jihlava - ČEZ Motor České Budějovice 2:1 po s .n (0:0, 0:0, 1:1 - 0:0)

Dvě třetiny neviděli diváci branku, na začátku třetí dvacetiminutovky šli do vedení hosté, o deset minut později Dukla vyrovnala. O vítězi nerozhodlo ani pětiminutové prodloužení, takže na řadu přišly samostatné nájezdy. V nich bod navíc získali domácí.

Branky a nahrávky: 52. Kajínek (Bilčík) - 42. Vlček (Hřebejk, Pýcha). Vyloučení: 4:6, využití: 1:0. Rozhodčí: Kubičík, Svoboda - Bláha, Špůr. Diváků: 6200 (vyprodáno).

Jihlava: Škarek - Kajínek, Říha, Dundáček, Bilčík, Šidlík, Kaláb - Diviš, Skořepa, Důras - Anděl, R. Hubáček, Jiránek - Zeman, F. Seman, Čachotský - Jergl, Březina, Danišovský. Trenéři: Vlk, Zeman a Ujčík.

České Budějovice: Kváča - Fillman, F. Novák, Pavlin, Pýcha, Vráblík, Mucha - Chovan, Pajič, Čermák - Dostálek, Rob, Fronk - Šulek, Vlček, Hřebejk - Babka, Vak, Škoda. Trenéři Stavjaňa a Štrba.