Havlíčkobrodsko Jihlavsko Pelhřimovsko Třebíčsko Žďársko

Motor odehrál v Jihlavě dobrý zápas, bohužel body nezískal

JIHLAVA - 09.11.2013 21:13

Velmi dobré utkání odehráli dnes hokejisté českobudějovického Motoru na ledě favorizované Jihlavy. S Duklou hráli až do úplného závěru vyrovnanou partii, bohužel necelé tři minuty před koncem inkasovali rozdílovou branku a nezískali ani bod. Jejich výkon je však příslibem do dalších zápasů, z nichž ten další sehrají již v pondělí od 17.30 hodin doma s celkem Benátek nad Jizerou.

HC Dukla Jihlava - HC Motor České Budějovice 2:1 (1:0, 0:1, 1:0)

Skóre utkání, na které dorazil značný počet fanoušků Motoru, se měnilo vždy v přesilových hrách, během kterých padly všechny tři branky. Vyloučení Skuhravého potrestal v 11. minutě vedoucím gólem Malec, jenž tečoval Čápovu ránu od modré za Halmošiho záda. Přesilovku dokázal ve druhé třetině využít i Motor, když Skuhravý vybojoval puk pro Kotalíka a ten bombou z mezikruží trefil volné místo u pravé tyčky Rittichovy svatyně. Také rozhodující branka padla při početní výhodě. V 58. minutě se trefil Kaláb a zajistil Jihlavě plný bodový zisk.

Branky a nahrávky: 11. Malec (Čáp), 58. Kaláb (Dobrovolný) - 29. Kotalík (Skuhravý). Rozhodčí: Vampola - Šperl, Zíka. Vyloučení: 8:9. Využití: 2:1. Diváci: 3112.

HC Dukla Jihlava: Rittich - Čermák, Čáp, M. Jícha, Dobrovolný, Urbanec, Kaláb, Kotvan, Štebih - Čachotský, Zeman, Kadlec - Důras, Hubáček, Seman - Malec, Kuřítko, L. Jícha - Vysloužil, Krupka, Přidal.

HC Motor České Budějovice: Halmoši - Moravec, Novák, Chmelíř, Prokop, Posmyk, Boháč, Kříž - Kotalík, Melka, Skuhravý - Pitule, Šachl, Kuchejda - Ferebauer, Vaniš, Šperger - Ondřej, Třetina, Přibyl - Švec.