Havlíčkobrodsko Jihlavsko Pelhřimovsko Třebíčsko Žďársko

Z ledu posledního celku veze Motor pouhý bod

HAVLÍČKůV BROD - 22.10.2014 21:00

Roli favorita dnes nezvládli na ledě posledního celku první ligy hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru. V Havlíčkově Brodu získali pouhý bod za prohru 2:3 po samostatných nájezdech. I když možná bod vlastně získali, protože ještě sedm minut před koncem základní hrací doby prohrávali dva nuly a teprve pak se dvakrát trefil Nouza. Prodloužení rozhodnutí nepřineslo, v nájezdech byl úspěšný pouze domácí Rousek, odchovanec českobudějovického hokeje.

HC Rebel Havlíčkův Brod - ČEZ Motor České Budějovice 3:2 (1:0, 1:0, 0:2 - 0:0)

Branky a nahrávky: 2. Endál (Přikryl, Sedláček), 31. Babka (Tomek), rozhodující sam. nájezd Rousek - 53. Nouza (Heřman, Rob), 58. Nouza (Vráblík, Růžička). Rozhodčí: Úlehla - Lukš, Novák. Vyloučení: 6:3, navíc Straka 10 min. Využití: 1:1. Diváci: 521.

H. Brod: Dlouhý - Jaroměřský, Pavlíček, Kolář, Janáček, Staněk, T. Semrád, Kadela - Rousek, Kuchler, Maliník - Tomek, J. Heřman, Babka - Endál, Přikryl, Sedláček - Půlpán, Milfait, Chlubna.

České Budějovice: Bláha - Punčochář, Kříž, Suchánek, Vráblík, Růžička, Chmelíř, M. Semrád - Kuchejda, Pajič, Boháč - Nouza, Straka, Švihálek - M. Heřman, Rob, Vaniš - Trummer, Bárta.