Benešovsko Berounsko Bladoboleslavsko Kladensko Kolínsko Litoměřicko Nymbursko Praha-východ Praha-západ Příbramsko

Z Benátek nad Jizerou odvezl ČEZ Motor bod

BENÁTKY NAD JIZEROU - 18.09.2019 20:34 - Aktualizováno: 18.09.2019 20:34

Po pondělní domácí kanonádě s Ústím nad Labem (9:1) sehráli dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru v Chance lize mnohem vyrovnanější a dramatičtější zápas v Benátkách nad Jizerou. V utkání sice dvakrát vedli, ale ve třetí třetině doháněli dvougólové manko. Po základní hrací době skončilo utkání 4:4, a protože v prodloužení branka nepadla, přišly na řadu samostatné nájezdy. V nich si vedli lépe domácí, kteří si tak připsali bod navíc. V sobotu přivítají Jihočeši doma pražskou Slavii (16.00).

Benátky nad Jizerou - ČEZ Motor České Budějovice 5:4 po s. n. (3:2, 1:0, 0:2 - 0:0)

Branky a nahrávky: 9. Rychlovský (Klapka, Buchtela), 13. Půček (Kolmann, D. Špaček), 18. A. Dlouhý (Bittner, Kolmann), 38. R. Duda (Kolmann, Chrtek), rozh. náj. D. Špaček - 6. Lytvynov (Pýcha), 12. J. Veselý (Endál, Pýcha), 43. Suchánek, 53. Šimánek. Vyloučení: 8:10. Využití: 1:1. V oslabení: 0:1. Rozhodčí: Barek, Wagner - Hejl, Horažďovský. Diváků: 485.

České Budějovice: Strmeň (21. Klouček) - Pavel, Suchánek, Lytvynov, Pýcha, Plášil, Vydarený - Holec, Venkrbec, Christov - Z. Doležal, Prokeš, Karabáček - Endál, Gilbert, Babka - J. Veselý, R. Přikryl, Šimánek.