Benešovsko Berounsko Bladoboleslavsko Kladensko Kolínsko Litoměřicko Nymbursko Praha-východ Praha-západ Příbramsko

ČEZ Motor ztratil v závěru dvoubrankový náskok, získal v nájezdech druhý bod

LITOMĚŘICE - 03.12.2015 17:13

Ve 29. kole první hokejové WSM ligy vyhráli včera hokejisté ČEZ Motoru v Litoměřicích 3:2 po samostatných nájezdech. Ještě dvě minuty před koncem řádné hrací doby přitom vedli 2:0.

HC Stadion Litoměřice - ČEZ Motor České Budějovice 2:3 po nájezdech (0:1, 0:0, 2:1 - 0:0)

Dlouho to vypadalo, že si Motor odveze z Litoměřic poklidnou tříbodovou výhru. V závěru úvodní dvacetiminutovky otevřel skóre Kolmann. Jednobrankové vedení drželi Jihočeši do 49. minuty, kdy šli dvoubrankového vedení. V závěru ale přišla nečekaná věc, během pouhých 21 vteřin Stadion dvakrát pokořil dosud neprůstřelného Gábu a šlo se do prodloužení. Na začátku nastavení mohl dokonat obrat střelec první domácí branky Procházka, trestné střílení ale neproměnil. Dva body tak Motor získal v nájezdech, o bodu navíc pro České Budějovice a posunu na třetí příčku rozhodl Slovinec Pajič.

Branky a nahrávky: 59. Ma. Procházka (Kalla, Ondráček), 59. Hronek (Kopta, Troliga) - 17. Kolmann (Žovinec, Mikyska), 49. Heřman (Zíb), rozhodující nájezd Pajič. Rozhodčí: Bejček - Rozlílek, Toman. Vyloučení: 10:9. Využití: 0:1. Diváci: 1020.

Litoměřice: Pavelka - Plášil, Šulc, Málek, Pavlas, Hronek, Vašíček, Piegl - Kalla, Ma. Procházka, Rousek - Ondráček, Vantuch, Beránek - Kopta, Troliga, Doležal - Valášek, Berger, Racek.

České Budějovice: Gába - Kolmann, Kříž, Suchánek, Zíb, Bohunický, Žovinec, Klinecký - Květoň, Pajič, Chovan - Nouza, Straka, Heřman - Kuchejda, Mikyska, Švihálek - Guman, Prokeš, Babka.