Chrudimsko Pardubicko

V Pardubicích vyšlo Dynamo naprázdno, tabulku vedlo pouze týden

PARDUBICE - 01.09.2018 12:56

V 8. kole FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY vyšli dnes dopoledne fotbalisté českobudějovického Dynama v roli vedoucího celku soutěže v Pardubicích naprázdno, kde prohráli 2:0. Jednu branku sice vsítili Ledeckým, ale ta nebyla kvůli ofsajdu uznána.

FK Pardubice - SK Dynamo České Budějovice 2:0 (0:0)

Jihočeši do zápasu vstoupili dobře, největší šanci Ledecký hlavou ale neproměnil. Smůlu měli hosté v 25. minutě, kdy trefil Wermke břevno.

Branky padaly po poločasové přestávce, a to k radosti domácích. Do vedení je dostal Černý, vyrovnat mohl Ledecký, ale vyloženou šanci nezvládl. Ten samý hráč se pak v závěru už radoval, ale pomezní odmával ofsajd. Chvíli poté definitivně rozhodl Petráň. Dynamo tak jako lídr tabulky vydrželo pouze týden.

Branky: 52. P. Černý, 85. Petráň. Žluté karty: Fousek, Kovář, Prosek - Wermke, Helešic, Kladrubský. Rozhodčí: Rejžek - Pelikán, Batík. Diváků: 603.

Pardubice: Knobloch - Prosek, Jakub Klíma, Šejvl, T. Čelůstka - Jeřábek - A. Fousek (76. Kühnel), P. Černý, Tischler, Kovář (71. Kašiar) - Petráň (90. Huf).

Dynamo: Křížek - Kladrubský, L. Havel, P. Novák, Helešic - Havelka, Javorek - Wermke (74. Kovaľ), Grajciar (78. Táborský), Mršić - Ledecký.