Lvíčata remizovala v Českých Budějovicích s Walesem 1:1, o vítězství přišla v 96. minutě

- 13.10.2023 21:27

Reprezentační fotbalový výběr do jedenadvaceti let v pátek večer na Střeleckém ostrově v Českých Budějovicích v kvalifikaci o EURO 2025 na Slovensku pouze remizoval s Walesem 1:1, když inkasoval vyrovnávací branku v šesté minutě nastaveného času. Po předchozí porážce na Islandu (1:2) tak opět mladíci ztratili důležité body. V úterý Češi znovu v Českých Budějovicích přivítají v dalším kvalifikačním klání mladé Dány (18.00).

ČR 21 - Wales 21 1:1 (1:0)

Branky: 38. M. Jurásek - 90.+6. Ashford. ŽK: Fila, Suchomel – Beck, Harris, Ashworth. Rozhodčí: Hovhannisyan - Ghazaryan, Grigoryan (vš. Arménie). Diváci: 4019.

Česko: Horníček - Suchomel, Prebsl, Chaloupek, Labík - Vydra, Křišťan – Karabec (64. Višinský), Daněk (90.+5 Vecheta), M. Jurásek (81. Icha) – Fila (64. Sejk).

Wales: Beach - Stevens, Ashworth, Hoole, Beck – Bevan (90.+1 Ashford), Harris, Hammond – Hill (63. Jones), Thomas, Colwill (80. Cotterill).