Frýdecko-Místecko Karvinsko Opavsko Ostrava-město Přerovsko Prostějovsko Znojemsko

Janáčkův kiks přihrál matné Spartě tři body

01.04.2024 11:03Fotbalisté českobudějovického Dynama prohráli včera v 26. kole FORTUNA:LIGY s pražskou Spartou 0:1, když o osudu utkání rozhodla hrůzostrašná minela domácího brankáře. Spartě, která podala hodně matný výkon, tak spadly tři body do klína. V příštím kole se Jihočeši, kteří jsou v tabulce poslední, představí v neděli 7. dubna v Pardubicích (15.00).

Rozhodující sedmý duel pro sebe urval Třinec, Banes Motoru sezona skončila

28.03.2024 21:21Hokejisté Banes Motoru České Budějovice prohráli dnes v sedmém čtvrtfinále extraligového play off v Třinci 0:2, celkově v sérii 3:4 a sezoně pro ně skončila.

Banes Motor v Třinci vyhrál a série pokračuje v úterý v Budvar aréně

24.03.2024 20:34Hokejisté Banes Motoru České Budějovice vyhráli dnes v pátém čtvrtfinále extraligového play off v Třinci 3:2 a stav série snížili na 2:3. Šestý duel se bude hrát v úterý v Budvar aréně (17:30).

Třinec nad Banes Motorem zase vyhrál 2:0 a stejně tak vede v sérii

18.03.2024 20:19Také ve druhém čtvrtfinále extraligového play off prohráli hokejisté Banes Motoru České Budějovice v Třinci stejně jako včera 0:2 a v sérii prohrávají 0:2. Ta se nyní přesouvá na jih Čech, kde se budou hrát třetí a čtvrtý zápas v Budvar aréně ve čtvrtek (17) a v pátek (17:30).

Třinec góly dal, Banes Motor ne, a tak Oceláři vedou v sérii 1:0

17.03.2024 18:19Hokejisté českobudějovického Banes Motoru prohráli dnes v prvním utkání čtvrtfinálové série play off extraligy v Třinci 2:0. Druhý duel se hraje zítra opět v Třinci (17.00)

V Třinci dostal Banes Motor v první třetině tři góly, mocný finiš body nepřinesl

01.12.2023 19:44Ve 24. kole Tipsport extraligy prohráli dnes hokejisté českobudějovického Banes Motoru v Třinci 2:3. Další utkání sehrají v neděli doma s Kladnem (17).

Motor nezvládl druhou třetinu, Karlovy Vary vyhrály

29.12.2020 17:32Hokejisté Madeta Motoru České Budějovice prohráli ve 30. kole Tipsport extraligy v charitativním utkání věnovanému Centru Bazalka včera s Karlovými Vary 3:4. Další zápas odehrají ve středu znovu doma s Plzní (17.30).

Dynamo veze z Opavy bod, diváci branku neviděli

19.09.2020 19:55Ve čtvrtém kole FORTUNA:LIGY remizovali dnes fotbalisté českobudějovického Dynama 0:0 a získali v letošním ročníku druhý bod. V příštím kole přivítají doma v pátek v televizním utkání (ČT sport) od 18 hodin Bohemians 1905.

Dynamo v Opavě neuspělo, v nadstavbě vyzve Mladou Boleslav

14.06.2020 19:29V posledním 30. kole FORTUNA:LIGY prohráli dnes fotbalisté českobudějovického Dynama v Opavě 2:0 a po skončení základní části skončili na 7. místě. Ve skupině o Evropskou ligu vyzvou v nastavbové části Mladou Boleslav.

Dynamo uhrálo na hřišti vedoucí Opavy bod

05.05.2018 21:03Ve 26. kole FNL remizovali dnes fotbalisté českobudějovického Dynama na hřišti prvního celku soutěže Opavy 1:1. V příštím kole přivítá Dynamo na svém stadionu v derby Táborsko, hrát se bude v neděli 13. května od 17 hodin.

Dynamo v Třinci remizovalo, nastřelilo tyčku a břevno

18.11.2017 15:30Remízou zakončili fotbalisté českobudějovického Dynama první polovinu sezony. V duelu druhého celku tabulky s třetím dnes dopoledne hráli v 15. kole v Třinci nerozhodně 1:1. Branky padaly až ve druhé půli. Hosty poslal v 63. minutě do vedení Elvis Mashike, o tři minuty později zajistil dělbu bodů Kateřiňák. V první půli trefil hostující Čavoš tyč, šest minut před koncem pak nastřelil jeho spoluhráč Pešek břevno. Podzim uzavřou černobílí příští sobotu doma s Vlašimí.

ČEZ Motor na Havířov znovu nestačil

21.10.2017 21:56V 16. kole první WSM ligy prohráli dnes hokejisté ČEZ Motoru České Budějovice v Havířově 1:4. Další zápas odehrají ve středu doma proti Benátkám nad Jizerou (17).

Táborsko v Opavě vyšlo naprázdno, ale mohlo klidně vyhrát

22.08.2017 21:12V úvodním duelu pátého kola Fortuna národní ligy hostila dnes v televizním duelu Opava Táborsko, které v nové sezoně ještě nevyhrálo. Slezané po brankách Jurečky a Žídka vyhrál 2:1 a minimálně do středy se vyhoupli do čela druholigové tabulky. Tři body si ale klidně mohli odvézt i hosté. Kdyby totiž Nešický za stavu 1:1 jedenáct minut před koncem proměnil své sólo, výsledek mohl být opačný. Hned z protiútoku totiž dala Opava vítězný gól a Jihočeši tak vyšli bodově naprázdno.

V Opavě Dynamo vyšlo naprázdno

23.04.2017 20:50Ve 24. kole Fortuna národní ligy prohráli dnes fotbalisté Dynama České Budějovice v Opavě 2:1. Po bezbrankovém poločasu inkasovali na začátku druhé půle z penalty, deset minut před koncem dostali druhý gól, v nastavení pak už jen korigoval Benát. V pátek černobílí přivítají doma Vlašim.

První duel čtvrtfinále play-off s Přerovem urval ČEZ Motor v prodloužení

26.02.2017 21:09V úvodním čtvrtfinále play-off první WSM ligy vyhráli dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru nad Přerovem 5:4 v prodloužení a v sérii se ujali vedení 1:0. Druhý zápas se hraje v Budvar aréně v pondělí (17.30).