Břeclavsko Brno-město Brno-venkov Hodonínsko Vyškovsko Znojemsko

Janáčkův kiks přihrál matné Spartě tři body

01.04.2024 11:03Fotbalisté českobudějovického Dynama prohráli včera v 26. kole FORTUNA:LIGY s pražskou Spartou 0:1, když o osudu utkání rozhodla hrůzostrašná minela domácího brankáře. Spartě, která podala hodně matný výkon, tak spadly tři body do klína. V příštím kole se Jihočeši, kteří jsou v tabulce poslední, představí v neděli 7. dubna v Pardubicích (15.00).

Banes Motoru utkání v Brně nevyšlo, Kometa vyhrála 4:0

27.09.2023 20:45V pátém kole Tipsport extraligy prohráli dnes hokejisté Banes Motoru České Budějovice v Brně s Kometou jasně 0:4. Další zápas odehrají Jihočeši v pátek doma s Vítkovicemi (17:30).

Dynamo získalo v nastavení v Brně proti Zbrojovce důležitý bod

26.04.2023 20:49Fotbalisté Brna dnes v předposledním 29. kole základní části FORTUNA:LIGY doma s Českými Budějovicemi ztratili v nastaveném čase výhru a remizovali 1:1. Domácího nováčka poslal do vedení po půlhodině hry Michal Ševčík, Dynamu zajistil bod těsně před koncem Marcel Čermák.

Motor schytal na Kometě bůra a už je zase předposlední

25.01.2023 16:01Ve 41. kole Tipsport extraligy prohráli v úterý hokejisté Motoru České Budějovice v Brně s Kometou 2:5 a přepustili svému soupeři dvanáctou příčku v tabulce, zaručující účast v předkole play off. Další duel odehrají Jihočeši v pátek doma s Mladou Boleslaví (17:30).

V Brně proti Kometě vyšel Motor naprázdno

08.01.2022 13:20Ve 39. kole Tipsport extraligy prohráli hokejisté českobudějovického Motoru v Brně s Kometou 2:4. Další zápas odehrají Jihočeši v neděli v Praze na Spartě (16).

Proti Kometě to Motoru v Brně skvěle hrálo, vyhrál 4:1

28.09.2021 20:11V 10. kole Tipsport extraligy vyhráli dnes hokejisté českobudějovického Motoru v Brně nad Kometou 4:1 a přerušili tak sérii tří porážek za sebou. Nyní čekají Jihočechy dva domácí duely: v pátek přivítají Spartu Praha (17.30), v neděli budou hostit Litvínov (17).

Brno má úspěšné olympioniky, chce pro ně i odpovídající sportovní zázemí

02.08.2021 19:21Sportovci z Brna zazářili na tokijské olympiádě. Bronzový Choupenitch v šermu, zlatý Lipták a stříbrný Kostelecký v trapu, Barbora Krejčíková pak na vítězství na Roland Garros navázala i zlatou medailí z olympiády v deblu spolu s Kateřinou Siniakovou. Město chce úspěchy zdejších sportovců podporovat, a to zejména vylepšováním sportovní infrastruktury.

Motor nezvládl druhou třetinu, Karlovy Vary vyhrály

29.12.2020 17:32Hokejisté Madeta Motoru České Budějovice prohráli ve 30. kole Tipsport extraligy v charitativním utkání věnovanému Centru Bazalka včera s Karlovými Vary 3:4. Další zápas odehrají ve středu znovu doma s Plzní (17.30).

Kometa si Madetu vychutnala, Motor dostal desetigólovou nakládačku

26.12.2020 20:07Ve svátečním 29. kole Tipsport extraligy prohráli dnes hokejisté Madeta Motoru České Budějovice v Brně s Kometou ostudně vysoko 10:4. V pondělí čeká Jihočechy domácí duel s Karlovými Vary (17.30).

Za tři góly v Brně veze Dynamo plný bodový zisk

06.12.2020 18:16Fotbalisté českobudějovického Dynama pokračují v dobrých výkonech, v dnešním zápase 10. kola FORTUNA:LIGY vyhráli v Brně 3:1. Hlavním strůjcem vítězství se stal útočník Patrik Brandner, který v prvních dvaceti minutách zápasu vsítil dvě branky, které nakonec rozhodly o výsledku. Ve druhém poločase snížil Růsek, ale v posledních minutách Patrik Čavoš upravil na konečných 1:3.

Dynamo poprvé v sezoně vyšlo naprázdno, v Brně nestačilo na Zbrojovku

17.08.2018 21:37V dnešním televizním utkání 5. kola FORTUNA:NÁRODNÍ LIGY prohráli fotbalisté českobudějovického Dynama v Brně 1:2 a poprvé v sezoně tak ztratili body.

První duel čtvrtfinále play-off s Přerovem urval ČEZ Motor v prodloužení

26.02.2017 21:09V úvodním čtvrtfinále play-off první WSM ligy vyhráli dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru nad Přerovem 5:4 v prodloužení a v sérii se ujali vedení 1:0. Druhý zápas se hraje v Budvar aréně v pondělí (17.30).

Českobudějovický půlmaraton běželi závodníci 33 národností

05.06.2016 10:03Pátý ročník Mattoni 1/2Maratonu České Budějovice nabídl včera opět skvělou podívanou a báječnou atmosféru, kterou si pochavli jak největší běžecké hvězdy, které se postavily na start, tak tisícovky amatérských běžců. Celkem závod běželo 3400 závodníků.

Volejbalisté Jihostroje si finále extraligy nezahrají, čeká je boj o třetí místo

19.04.2016 11:36Sen o volejbalovém finále se včera hráčům Jihostroje České Budějovice rozplynul. V šestém semifinálovém duelu neuhráli v Brně ani set a do finále míří překvapivě Moravané. Celou sérii ovládli 4:2 na zápasy.

Volejbalisté Jihostroje jsou na pokraji vyřazení

13.04.2016 14:35Volejbalisté českobudějovického Jihostroje, vítěz základní části extraligy, jsou v semifinále play off na pokraji vyřazení. Nemocemi a zraněními oslabení Jihočeši prohráli v pondělí a včera v Brně a v sérii, hrané na čtyři vítězství, vedou Moravané na zápasy 3:1. Pátý duel je na pořadu v pátek na jihu Čech, začátek je v 18 hodin.