Benešovsko Berounsko Bladoboleslavsko Kladensko Kolínsko Litoměřicko Nymbursko Praha-východ Praha-západ Příbramsko

Hokejisté Slavie mají nakročeno do semifinále play off, stačí jim jednou vyhrát

KLADNO - 16.03.2013 08:55

Hokejisté pražské Slavie mají nakročeno do semifinále play off extraligy. Po čtyřech zápasech s Kladnem totiž vedou v sérii už 3:1 a pokud v dalším zápase na domácím ledě zvítězí, budou mezi čtyřmi nejlepšími celky. V další dvojici se stav série nerozhodný 2:2, protože Vítkovice dvakrát doma porazily Zlín. Ve třetím zápase přitom Zlín vedl po dvou třetinách 3:0, ve třetí ale čtyřikrát inkasoval. Ve včerejším utkání pak vedl 4:3, ale 40 vteřin před koncem domácí vyrovnali a v prodloužení dali vítězný gól.

Kladno - Slavia Praha 1:0 a 1:5 (předchozí zápasy 0:4, 1:3), stav série: 1:3.
Vítkovice - Zlín 4:3, 5:4 s. n. (předchozí zápasy 1:3, 1:2), stav série 2:2.

Dnes pokračuje čtvrtfinále zápasy Třinec - Sparta Praha a Plzeň - Litvínov, v obou sériích je stav 2:2.