Výsledkový přehled Mistrovství světa juniorů v hokejbalu (Písek, Strakonice 2012)

Zahájen: 18.06.2012 17:08 [das]

Vítejte na výsledkovém blogu Mistrovství světa juniorů v hokejbale, které se koná v jihočeském Písku a Strakonicích 18. až 23. 6. 2012

zapnout

18.06.2012 21:43

Tímto dnes náš hokejbalový blog končí. Ze zápasu Německo - USA přineseme jen konečné výsledky.

Příjemný večer.

18.06.2012 21:35

Češi porazili Švýcary ve svém prvním utkání MS do 20 let 11:0

A je dohráno

18.06.2012 21:34

Střelcem jedenácté branky je DALIMIL ZVONEK. Nahodil mu Jakub Kouba. Do utkání zbývá pár sekund.

18.06.2012 21:32

Minutku před koncem přidávají Češi jedenáctý gól. Švýcarsko si, stejně jako Britové proti Slovensku, ani nevrzlo

18.06.2012 21:30

Česko 10 v Švýcarsko 0. Krejčíkovi asistovali Radek Šíma a Tomáš Skřivánek

18.06.2012 21:29

Už jsme začali váhat, jestli Češi dotáhnou desítku a je to tu: JOSEF KREJČÍK zařizuje dvouciferné skóre

18.06.2012 21:18

A aby to Sandrovi nebylo líto, DALIMIL ZVONEK mu dává devátý gól Česka.

18.06.2012 21:15

Švýcaři střídají brankáře, asi se chtějí podělit o radost z českých gólů. Nastupuje Sandro Iten

18.06.2012 21:11

Česká gólová nadílka pokračuje a zrychluje. Jakoby náš tým chtěl dohnat výsledek Slovenska, které před pár hodinami rozneslo Velkou Británii 21:0, JOSEF KREJČÍK přidává na 8:0

18.06.2012 21:10

Třetí třetina začla výborně: dalším gólem Česka. A kdo jiný se mohl trefit než Danko Deveri. 7:0

18.06.2012 20:56

Druhá třetina skončila za stavu 6:0. Pro připomenutí branky a nahrávky: 9. Průcha (Šíma), 12. Deveri (Zvonek), 17. Deveri (Zvonek), 21. Šíma, 24. Deveri (Kouba, Ingršt), 26. Bittner (Franěk, Štěpáník)

18.06.2012 20:47

Šestku přidává LADISLAV BITTNER. Švýcaři stále bez gólu

18.06.2012 20:42

Netrvalo dlouho a Češi přidali další trefu. Hattrick Deveriho pozvedl skóre na 5:0. 24. Deveri (Kouba, Ingršt)

18.06.2012 20:39

Omlouváme se za pozdní vstup. Česko vede ve druhé třetině nad Švýcarskem 4:0.

Branky a nahrávky: 9. Průcha (Šíma), 12. Deveri (Zvonek), 17. Deveri (Zvonek), 21. Šíma

Ještě sestavy:

Česká republika: Mroviec - Barva, Benedikt, Blaško, Čermák, Hofmeister, Kouba, Krejčí, Vašek - Bittner, Deveri, Frank, Indršt, Krejčík, Polívka, Průcha, Skřivánek, Šíma, Štěpáník, Vostrčil, Zvonek.

Švýcarsko: Röthlisberger - Schlegel, Streich, Gjokaj, Stucki, Wyss, Hess, Maeder, Stäheli - Schärer, Zürcher, Baume, Heini, Müller, Steffen, Studer, Hollinger. Rozhodčí: Florian Kunz, Jeff Lees

18.06.2012 18:54

A za tohoto výsledku utkání končí. Slováci se zapsali hned na začátek turnaje velice solidním výkonem. Zde je přehled branek a asistencí:

3. Božík (Bielený), 6. Červenka (Dírer), 10. Bôžik (Bielený), 11. Paulík (Borsík), 12. Kohútiar (Cebo), 15. Cebo (Kohútiar, Šibík), 18. Fillo (Červenka, Dírer), 19. Cebo (Šibík, Kohútiar), 20. Dírer (Bielený, Božík), 21. Dvořák (Červenka, Ľupták), 23. Šibík (Ľupták, Holko), 24. Kohútiar (Lipovský, Cebo), 24. Lipovský (Cebo, Kohútiar), 24. Božík (Dírer, Zluky), 26. Čavajda (Hlaváč, Zluky), 27. Ľupták, 30. Červenka (Šubík), 33. Fillo (Čavajda, Hlaváč), 36. Lipovský (Ľupták), 36. Direr (Ľupták, Fillo), 44. Dírer (Fillo)

Již za několik minut začíná utkání Česka se Švýcarskem. Podaří se našim sehrát podobné představení?

18.06.2012 18:50

MATĚJ DÍRER je dnes jedním z nejúspěšnějších sběratelů skalpů

18.06.2012 18:47

Jakoby Slováky přestalo bavit dávat góly a chtěli si vyzkoušet nějaké ty fyzické potyčky, které jim britští hráči s radostí oplácejí. Řada vyloučení nyní spomalila kanonádu. Ale už je to 21:0

18.06.2012 18:43

Britský brankář Bowen zřejmě zjistil, že další příděl gólů by jeho životopisu příliš neprospěl a pochytal pár slovenských šancí.

18.06.2012 18:40

V krátké přestávce mezi slovenskými góly si snad stačíme povědět ještě další program na dnešek:
Česko se utká se Švýcarskem od 19:00 hodin a Německo s USA od 21:15

18.06.2012 18:37

A ještě střelec dvacítky: MATĚJ DÍRER

18.06.2012 18:36

V zápětí Slováci zakulatili na 20:0. Teď už výsledek vypadá spíše jako čas v hodinách, než počet gólů

18.06.2012 18:35

Vypadá to, jako by Britové vůbec na hřišti nebyli. 19:0 pro Slovensko zásluhou ADRIÁNA LIPOVSKÉHO

18.06.2012 18:30

Situace se zjevně o moc nezměnila, po dvou minutách třetí třetiny, kdy Slováci hráli v početní nevýhodě, zvyšuje na 18:0 MICHAL FILLO

18.06.2012 18:26

Začala třetí třetina

18.06.2012 18:15

A druhá třetina končí za stavu 17:0. Slovákům se podařilo vstřelit za 15 minut úctyhodných 11 branek

18.06.2012 18:11

Abychom drželi trochu krok s děním, Slovensko - Velká Británie nyní 16:00. Další dvě branky: 26. Čavajda (Hlaváč, Zluky), 27. Ľupták

18.06.2012 18:08

Aktuální stav: 14:0 pro Slovensko... v takové rychlosti je těžké zapisovat střelce, ale na posledních šesti brankách se vystřídali tito:
20. Dírer (Bielený, Božík), 21. Dvořák (Červenka, Ľupták), 23. Šibík (Ľupták, Holko), 24. Kohútiar (Lipovský, Cebo), 24. Lipovský (Cebo, Kohútiar), 24. Brožík (Dírer, Zluky)

18.06.2012 17:55

Tempo, jakým Slováci decimují Britskou bránu je neuvěřitelné. Stav v polovině druhé třetiny je již 11:00. Prakticky každou minutu padá další gól

18.06.2012 17:49

Stačily necelé tři minuty druhé třetiny a Slovensko už nad Británií vede 3:0
Střílel MICHAL FILLO

18.06.2012 17:33

Slovenská exhibice pokračuje. Těsně před koncem první třetiny vedou naši východní sousedé nad Británií už 6:0. Střelci MÁRIO PAULÍK, ROMAN KOHÚTIAR a MILOSLAV CEBO

18.06.2012 17:22

Slováci Británii rozebírají a vedou již 3:0. Třetí branku střelil opět MIROSLAV BOŽÍK.

18.06.2012 17:15

Slovensko vede po necelé čtvrthodině nad Velkou Británií 2:0.
Střelci branek: MIROSLAV BOŽÍK a TOMÁŠ ČERVENKA

18.06.2012 17:04

Mezitím se na svůj zápas ve skupině do 20 let připravuje Slovensko a Velká Británie.

Zde jsou sestavy:

Slovensko: Thron (Nguyen) - Zluky, Ľupták, Fillo, Holko, Kuzma, Matúš, Dvořák, Červenka - Šibík, Hlaváč, Čavajda, Jurášek, Dírer, Bielený, Borsík, Cebo, Kohútiar, Božík, Lipovský, Paulík.

Velká Británie: Bowen (Laing) - Wright, McMillan, Johnson, Walker, Browne, Tulip, Keen, Gaunt - Worrell, Presly, Atkin, Laing, Bull J., Davis, Towns, Allsopp, Cole, Moore, Bull R.

Rozhodčí: Friedli - Thomson.

18.06.2012 16:53

Slovensko vstřelilo v poslední minutě přátelského zápasu branku a střetnutí s Českou republikou do 14 let tak skončilo za stavu 6:1. Skóre mohlo být o něco horší, kdyby krátce předtím slovenský kapitán trefil prázdnou bránu.
Šestou branku pro ČR střílel MARCEL MALINA.
Za Slovensko korigoval NAUŠ

Česká republika: Oplt (Janský) - Thán, Mikulčák, Jakeš, Hájek, Hnát, Plemátl, Hlázovský - Prokop, Moravec, Fraňo, Král, Doležal, Drož, Malina, Smudek, Málek, Strouhal, Důras, Majer.

Slovensko: Pukalír (Minarčík) - Šaňko, Vašaš, Rečosýr, Cannegunský, Hinnen, Muzila - Bobál, Václav, Mantančík, Nauš, Laubr, Genoan, Fafník, Urbánek, Štefanák, Kaňko, Múčka, Pankaš.

18.06.2012 16:24

Exhibiční utkání Česka a Slovenska do 14 let, které odstartovalo celé Mistrovství světa, se zatím vyvíjí skvěle pro český tým, který po 37 minutách vede 5:0. Branky stříleli: FILIP THÁN, JAKUB KRÁL (x2), TOMÁŠ MAJER a TOMÁŠ JAKEŠ