Českobudějovicko Českokrumlovsko Chomutovsko Jindřichohradecko Karlovarsko Písecko Prachaticko Praha-město Strakonicko Táborsko

Dynamo si v prvním přípravném utkání s chutí zastřílelo, Žižkov dostal sedm kousků

LIŠOV - 29.06.2024 18:01 - Aktualizováno: Včera 12:02

Fotbalisté českobudějovického Dynama odehráli dnes na hřišti v Lišově první přípravný zápas na novou prvoligovou sezonu. V Lišově rozstříleli Viktorii Žižkov 7:1. Ve středu se utkají v Temelíně s Vysočinou Jihlava.

Dynamo České Budějovice - Viktorie Žižkov 7:1 (3:0)

Branky: 11. Tranziska, 28. Suchan, 45. Šigut, 63. Čermák (pen.), 66. Nikl, 81. Osmančík, 90. Osmančík - 75. Sodoma.

Dynamo: 1. poločas: Köstenbauer - Kotula, Havel, Kackeisen, Trummer - Mintongo, Suchan, Zíka - Šigut, Tranziska, Ogiomade.
2. poločas: Janáček - Atemona, Čoudek, Novák, Nikl - Skalák, Hubínek, Čermák - Hora, Ondrášek, Osmančík.

Žižkov: 1. poločas: Melichar – Řezáč, Richter, Fišl, Tregler, Petrák, Sixta, Batioja, Toula, Necid, Gembický. 2. poločas: Kotek – Bárta, Broukal, Fišl, Muleme, Rulf, Jirásek, Hönig, Klusák, Wesolowsky, Sodoma.

Trenér Dynama Jiří Lerch: ,,Byl to první zápas přípravy a dali jsme prostor klukům, kteří jsou tu na zkoušku. Hodně mě překvapili, hráli dobře. O jejich budoucnosti se budeme bavit. Výkon byl na začátek solidní, ale nechceme se uspokojovat. Musíme pracovat dál."