Olomoucko Přerovsko Prostějovsko Šumpersko Uhersko-Hradišťsko Vsetínsko

Janáčkův kiks přihrál matné Spartě tři body

01.04.2024 11:03Fotbalisté českobudějovického Dynama prohráli včera v 26. kole FORTUNA:LIGY s pražskou Spartou 0:1, když o osudu utkání rozhodla hrůzostrašná minela domácího brankáře. Spartě, která podala hodně matný výkon, tak spadly tři body do klína. V příštím kole se Jihočeši, kteří jsou v tabulce poslední, představí v neděli 7. dubna v Pardubicích (15.00).

Motor nezvládl druhou třetinu, Karlovy Vary vyhrály

29.12.2020 17:32Hokejisté Madeta Motoru České Budějovice prohráli ve 30. kole Tipsport extraligy v charitativním utkání věnovanému Centru Bazalka včera s Karlovými Vary 3:4. Další zápas odehrají ve středu znovu doma s Plzní (17.30).

Dynamo zvládlo i druhý jarní zápas venku, opět vyhrálo 1:0

09.03.2019 18:00Fotbalisté českobudějovického Dynama zvládli i druhé venkovní utkání na jaře a dnes zvítězili v Prostějově stejně jako před týdnem ve Vlašimi 1:0. Vítěznou branku vstřelil v 15. minutě Kladrubský z penalty. Jihočeši jsou tak stále v čele tabulky a příští neděli přivítají na Střeleckém ostrově Zbrojovku Brno.

V Prostějově rozhodovaly nájezdy, ČEZ Motor urval dva body

29.01.2019 16:34Dva cenné body uhráli včera v 51. kole Chance ligy hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru v Prostějově, když bod navíc získali po samostatných nájezdech. Zítra přivítají Jihočeši doma Kadaň (17.30).

ČEZ Motor v Prostějově vyšel naprázdno

03.11.2018 19:58Ve 21. kole Chance ligy prohráli dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru v Prostějově 3:5 a po pondělní porážce v Benátkách nad Jizerou poprvé v letošní ve dvou po sobě jdoucích duelech vyšli naprázdno. V Prostějově doplatili na častá vyloučení, v oslabení hned třikrát inkasovali. Po reprezentační přestávce Jihočeši jako vedoucí celek soutěže přivítají v pondělí 12. listopadu Kadaň (17.30).

V Prostějově dostal ČEZ Motor pořádnou nakládačku, inkasoval sedmkrát

29.01.2018 21:31Ve 44. kole první WSM ligy prohráli dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru v Prostějově ostudně 2:7. Ale protože Karlovy Vary prohrály stejně nečekaně v Benátkách nad Jizerou, vedou Jihočeši tabulku stále o čtyři body. Již ve středu se Jihočeši představí na domácím ledě, když budou hostit v Budvar aréně poslední Kadaň (17.30).

ČEZ Motor přivezl dva body z Prostějova po výhře v prodloužení

29.10.2017 14:22Hokejisté ČEZ Motoru České Budějovice vyhráli včera v 18. kole první WSM ligy v Prostějově 3:2 v prodloužení. Již v pondělí hostí Jihočeši Kadaň (17.30).

Dynamo v klidu dokráčelo v Prostějově pro tři body

06.05.2017 20:10V klidu si dnes odvezli fotbalisté českobudějovického Dynama v 26. kole Fortuna národní ligy tři body ze hřiště už jistě sestupujícího Prostějova. Odpor domácích Moravanů zlomila branka na konci prvního poločasu, kdy Ivo Táborský proměnil penaltu. Ve druhém poločase se dvakrát trefil Jakub Pešek a o vítězi bylo rozhodnuto. V dalším kole hostí Dynamo už ve středu Pardubice.

První duel čtvrtfinále play-off s Přerovem urval ČEZ Motor v prodloužení

26.02.2017 21:09V úvodním čtvrtfinále play-off první WSM ligy vyhráli dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru nad Přerovem 5:4 v prodloužení a v sérii se ujali vedení 1:0. Druhý zápas se hraje v Budvar aréně v pondělí (17.30).

ČEZ Motor vyhrál v Prostějově a na čele tabulky má náskok šesti bodů

07.02.2017 21:19V dohrávce 35. kola první WSM ligy vyhráli dnes hokejisté ČEZ Motoru České Budějovice v Prostějově 3:2 a tři kola před koncem základní části mají na čele tabulky náskok před druhou Jihlavou šest bodů. Již ve středu je čeká další duel v Benátkách nad Jizerou (17.30).

Venku to ČEZ Motoru nejde, zadrhnul se i v Prostějově

29.09.2016 07:45V devátém kole první WSM ligy prohráli včera hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru v Prostějově 1:3. Znovu tak potvrdili, že venkovní zápasy zatím nezvládají. V sobotu je čeká další zápas na ledě soupeře, tentokrát v Litoměřicích (17).

Českobudějovický půlmaraton běželi závodníci 33 národností

05.06.2016 10:03Pátý ročník Mattoni 1/2Maratonu České Budějovice nabídl včera opět skvělou podívanou a báječnou atmosféru, kterou si pochavli jak největší běžecké hvězdy, které se postavily na start, tak tisícovky amatérských běžců. Celkem závod běželo 3400 závodníků.

Pro ČEZ Motor sezona skončila, se Slavií prohrál i počtvrté

19.03.2016 21:29Hokejisté ČEZ Motoru České Budějovice prohráli dnes čtvrté semifinálové utkání play off první WSM ligy na ledě Slavie Praha 0:2, v celé sérii 0:4 na zápasy a sezona pro ně až nečekaně rychle skončila. Pro Jihočechy, zdecimované v této sérii krutou řadou nemocí a zranění, byli Pražané nad jejich síly.

ČEZ Motor neudržel v Prostějově tříbrankové vedení, druhý bod získal v nájezdech

16.01.2016 20:36Ani vedení 3:0 na začátku třetí třetiny nestačilo v dnešním 41. kole WSM ligy hokejistům ČEZ Motoru k plnému bodovému zisku na ledě Prostějova. Domácí v normální hrací době manko smazali, o dvou bodech pro Jihočechy pak rozhodl v samostatných nájezdech kapitán Straka.

Táborsko zahájilo přípravu, pohyb v kádru ještě bude

23.06.2015 10:40Se staronovým trenérem Petrem Frňkou zahájil včera druholigový tým FC MAS Táborsko přípravu na sezonu 2015-16. Předseda představenstva klubu Jiří Smrž v krátkosti přivítal kouče Petru Frňku. Přáním většinového vlastníka je, aby mužstvo skončilo na vyšším místě tabulky než v minulé sezoně, kdy obsadilo šestou příčku. "Chtěl bych, aby se tu opět předváděla atraktivní hra. Hráčům přeji hodně štěstí a zdraví," uvedl Jiří Smrž a v dovětku promluvil o připravované výstavbě nového stadionu včetně toho, v jaké fázi se náročná investice nachází.