Benešovsko Berounsko Bladoboleslavsko Kladensko Kolínsko Litoměřicko Nymbursko Praha-východ Praha-západ Příbramsko

Po výhře v Kadani vede ČEZ Motor opět první ligu, zítra doma s Frýdkem-Místkem

KADAŇ - 21.12.2017 09:01

Ve včerejším 32. kole první WSM ligy vyhráli hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru na ledě posledního celku tabulky Kadaně 3:1 a jsou zase na čele tabulky. Již v pátek je čeká předvánoční domácí duel s Frýdkem-Místkem (17.30).

SK Trhači Kadaň - ČEZ Motor České Budějovice 1:3 (0:0, 1:0, 0:3)

Včerejší zápas se dvě třetiny vyvíjel pro favorita nečekaným směrem. V poslední minutě druhé části inkasoval, skóre ve třetí třetině naštěstí Jihočeši otočili. Při domácí hře bez brankáře v závěru měl Motor štěstí, když ho zachránila tyčka. Následně pak Jonák do prázdné branky účet utkání uzavřel.

Branky a nahrávky: 40. Macháček (Tupý, Trefný) - 41. Fillman (Nedorost, Dostálek), 47. Čermák (Nedorost, Kutlák), 60. Jonák (Vráblík). Rozhodčí: Grech, Vokřál - Votrubec, Ševic. Vyloučení: 7:7. Využití: 0:1.

Kadaň: Pavlát - R. Černý, Trefný, Šefl, Blaha, Szathmáry, Šesták, Kadeřávek - Chrpa, Kůs, Krejčiřík - O. Procházka, Havlíček, Dufek - J. Müller, Hejcman, Wágner - Tůma, Tupý, Macháček.

České Budějovice: Kváča - Kučný, Kutlák, Pýcha, Pavlin, Vráblík, Fillman, F. Novák - Nedorost, Pajič, Dostálek - Čermák, Vampola, Rob - Jonák, Galamboš, Heřman - L. Květoň, Vlček, M. Bárta.