Benešovsko Berounsko Bladoboleslavsko Kladensko Kolínsko Litoměřicko Nymbursko Praha-východ Praha-západ Příbramsko

ČEZ Motor si v Benátkách s chutí zastřílel a vyhrál pět nula

BENÁTKY NAD JIZEROU - 09.12.2017 19:08

Po středečním domácím hubeném vítězství nad Havířovem (1:0) si v dnešním kole první WSM ligy hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru s chutí zastříleli a v Benátkách nad Jizerou vyhráli hladce 5:0. Další utkání Jihočeši odehrají na domácím ledě po reprezentační přestávce v pondělí 18. prosince s Prostějovem (17.30). ČEZ Motor I nadále vede prvoligovou tabulku.

Benátky nad Jizerou - ČEZ Motor České Budějovice 0:5 (0:2, 0:1, 0:2)

Základ k výhře položili Jihočeši už v úvodu zápasu, když po čtyřech minutách vedli již dva nula. Ve druhé části náskok zvýšili a v závěru zápasu během jedné minuty ještě dvakrát skórovali.

Branky a nahrávky: 3. Jonák (Rob), 4. Rob (Fillman), 22. Vampola (Čermák, Vlček), 56. Kučný (Vlček, Kutlák), 56. Heřman (Rob, Vráblík). Rozhodčí: Valenta, Wagner - Podrazil, Špringl. Vyloučení: 4:5. Bez využití. Diváků: 635.