Frýdecko-Místecko Karvinsko Opavsko Ostrava-město Přerovsko Prostějovsko Znojemsko

Dynamo v Třinci remizovalo, nastřelilo tyčku a břevno

TŘINEC - 18.11.2017 15:30

Remízou zakončili fotbalisté českobudějovického Dynama první polovinu sezony. V duelu druhého celku tabulky s třetím dnes dopoledne hráli v 15. kole v Třinci nerozhodně 1:1. Branky padaly až ve druhé půli. Hosty poslal v 63. minutě do vedení Elvis Mashike, o tři minuty později zajistil dělbu bodů Kateřiňák. V první půli trefil hostující Čavoš tyč, šest minut před koncem pak nastřelil jeho spoluhráč Pešek břevno. Podzim uzavřou černobílí příští sobotu doma s Vlašimí.

Třinec - Dynamo České Budějovice 1:1 (0:0)

Branky: 66. Kateřiňák - 63. Mashike. ŽK: Ižvolt, Šumbera – Řezáč. Rozhodčí: Berka - Kříž, Fišer. Diváků: 1577.

Třinec: Paleček - Ilko, M. Čelůstka, Reintam, Bedecs, Janoščín - Ižvolt (90+2. Hošek), R. Vaněk I., Kateřiňák, Šumbera - Juřena (78. Dedič).

České Budějovice: Staněk - Řezáč, Kladrubský, P. Novák, Pouček - Wermke, Javorek, Čavoš, Pešek - Mashike Sukisa (90. Kadula), Táborský.