Chomutovsko Děčínsko Liberecko Litoměřicko Mostecko Sokolovsko Teplicko Ústecko

Ústí nad Labem ukončilo pětizápasovou vítěznou sérii hokejistů ČEZ Motoru

ÚSTí NAD LABEM - 08.10.2017 09:18

Pětizápasová vítězná série hokejistů ČEZ Motoru České Budějovice včera skončila. V 10. kole první WSM ligy prohráli v Ústí nad Labem po nemastném neslaném výkonu 0:2. V pondělí je čeká domácí šlágr s vedoucími Karlovými Vary (17.30).

HC Slovan Ústí nad Labem - ČEZ Motor České Budějovice 2:0 (0:0, 1:0, 1:0)

Branky a nahrávky: 22. Melka (Smolka, Roubík), 50. D. Merta (Vrdlovec, Zdvořáček). Vyloučení: 3:3 (navíc host. Čermák 10 min.), využití: 1:0. Rozhodčí: Čech, Kopeček – Toman, Coubal. Diváci: 1963.

Ústí: Soukup - Husák, Bernad, Vl. Brož, M. Zdvořáček, Hes, Mlčoch - Melka, Roubík, Smolka - D. Merta, Vrdlovec, Dufek - Gengel, Najman, P. Kousal - Severa, Sladkovský, L. Volf .

Motor: Gába - Fillman, F. Novák, Kutlák, Vráblík, Pavlin, Pýcha - Čermák, Pajič, Nedorost - Crowder, Galamboš, Dostálek - L. Květoň, Toman, Heřman - Šulek, Doktor, J. Marek.

Miroslav Mach (Ústí nad Labem): My jsme první třetinu přežili, výborně zachytal gólman. Nechtělo se nám bruslit. Před druhou třetinou jsme si něco řekli, hra se mírně vyrovnala. Dál byli ale hosté aktivnější. Kdyby mi někdo před zápasem řekl, že vyhrajeme 2:0, tak mu odpovím, že se zbláznil. My jsme moc rádi za tři body, první tři body vybojované doma.

Antonín Stavjaňa (České Budějovice): Do první třetiny jsme měli dobrý vstup, pak se hra srovnala. Ve druhé třetině jsme měli obrovský tlak, nejblíže gólu byl Fillman, ale ten trefil pouze horní tyč. My jsme dnes nedokázali vypálit z voleje, což byl největší problém.