Domažlicko Kladensko Klatovsko Plzeň-jih Plzeň-město Plzeň-sever Praha-město Tachovsko

ČEZ Motor v Plzni vedl dva nula, pak čtyřikrát inkasoval

PLZEŇ - 09.08.2017 15:47

Ve druhém přípravném utkání podlehli hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru v úterý na ledě Škody Plzeň 2:4. Budějovičtí začali utkání velmi dobře, když na konci první třetiny poslal Motor do vedení Václav Nedorost. Ve druhé třetině navýšil Radek Prokeš, jenže Plzeň čtyřmi góly otočila vývoj utkání. Už ve čtvrtek jedou Budějovičtí do Pardubic a v pátek hostí výběr Jižní Korey.

Škoda Plzeň - ČEZ Motor České Budějovice 4:2 (0:1, 2:1, 2:0)

Branky a nahrávky: 25. Kracík (Chalupa), 29. Hollweg, 43. Moravčík (Kodýtek), 48. Jones (Kvasnička) - 19. Nedorost (Čermák, Crowder), 23. Prokeš (Heřman). Rozhodčí: R. Svoboda, Valenta - Pešek, Brejcha. Vyloučení: 7:4. Využití: 1:0. Diváků: 1300.

České Budějovice: Gába - Kutlák, Pýcha, Gřegořek, Mucha, Pavlin, Jáchym, Fillman, Kachyňa - Crowder, Nedorost, Čermák - Dostálek, Galamboš, M. Novák - Prokeš, Vlček, Heřman - Šulek, Pajič, Doktor.