Chomutovsko Děčínsko Liberecko Litoměřicko Mostecko Sokolovsko Teplicko Ústecko

Venku to ČEZ Motoru moc nešlape, v Ústí nad Labem nebodoval

ÚSTÍ NAD LABEM - 24.09.2016 20:15 - Aktualizováno: 24.09.2016 20:15

Zatímco na domácím ledě hrají hokejisté ČEZ Motoru České Budějovice jako z partesu, na venkovních kluzištích jsou úplně jiným týmem. Potvrdil to i dnešek, kdy prohráli v Ústí nad Labem 4:3. V pondělí hrají Jihočeši doma s Přerovem (17.30).

Slovan Ústí nad Labem - ČEZ Motor České Budějovice 4:3 (2:0, 1:2, 1:1)

Na sever Čech jel Motor v roli týmu, který se už v soutěži rozjel, tři výhry v řadě toho byly potvrzením. Jenže už úvodní třetina na severu Čech ukázala, že na soupeřových hřištích to Jihočeši zase až tak nezvládají. Dvakrát inkasovali a o přestávce měli o čem přemýšlet. V prostřední dvacetiminutovce díky dvěma využitým přesilovkám srovnali, jenže na začátku třetí třetiny už zase o dvě branky prohrávali. Šest minut před koncem snížili, ale to bylo z jejich strany, a tak jeli domů s prázdnou.

Branky a nahrávky: 5. Z. Doležal (Poulíček), 13. Komárek, 33. Loskot (Vrdlovec, Kasík), 41. Vrdlovec (Kloz) - 22. L. Květoň (Zíb, Čermák), 26. Pavlin (Mucha, Rob), 54. Vráblík (Rob, Suchánek). Rozhodčí: Grech - Malý, Šimán. Vyloučení: 5:10. Využití: 2:2. Diváci: 883.

Ústí: Soukup - Kasík, Bernad, M. Vágner, Husák, Přindiš, Brož, Hes - Kloz, Vrdlovec, Loskot - Merta, Poulíček, Z. Doležal - Gengel, Melka, Moučka - Navarra, Komárek, Markulinec.

České Budějovice: Gába (13. Bláha) - Fillman, Zíb, Pavlin, Mucha, Suchánek, Vráblík, Mazanec - Čermák, J. Straka, L. Květoň - Nouza, Rob, Chovan - Žálčík, Esposito, Heřman - Babka, Škoda.