Havlíčkobrodsko Jihlavsko Pelhřimovsko Třebíčsko Žďársko

ČEZ Motor veze z Třebíče dva body, zvládl lépe samostatné nájezdy

TŘEBÍČ - 11.11.2015 20:20

Hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru vyhráli v dnešním 21. kole WSM první ligy v Třebíči po samostatných nájezdech 3:2 a získali tak do tabulky dva body.

SK Horácká Slavia Třebíč - ČEZ Motor České Budějovice 2:3 s. n. (0:2, 2:0, 0:0 - 0:0)

Úvodní třetina vyšla lépe hostům. Hra byla sice víceméně vyrovnaná, ale Jihočeši byli o mnoho efektivnější, kdy dokázali proměnit hned dvě své šance a po gólech Marka a Švihálka šli do dvoubrankového vedení.

Ve druhé třetině byla lepší Třebíč. Přidala na pohybu i důrazu a dokázala vyrovnat po trefách Holce a Erata.

Stav 2:2 pak poté vydržel ve třetí třetině bez změny a rozhodnutí nepřineslo ani pětiminutové prodloužení. Na řadu tak přišly samostatné nájezdy. V nich byli úspěšnější hosté, kdy za ně proměnili Pajič a Straka, zatímco za domácí sice dostal puk do branky Dolníček, rozhodčí však branku neuznal.

Branky a nahrávky: 27. Holec (Dolníček, Erat), 38. Erat (Bartoň, Holec) - 4. Marek (Suchánek), 16. Švihálek (Babka), rozh. náj. Straka. Rozhodčí: Blümel - Štofa, Barvíř. Vyloučení: 4:5. Využití: 1:0. Diváci: 1740.

Třebíč: Vejmelka - Bartoň, Bilčík, Čejka, Štindl, Šaur, Přibyl - Holec, Dolníček, Erat - Pekr, Polodna, Kusko - Miškovský, Raška, Šik - Psota, Tomek, Wasserbauer.

České Budějovice: Bláha - Kolmann, Mucha, Vráblík, Suchánek, Žovinec, Zíb, Kuchejda - Marek, Chovan, Pajič - Žálčík, Heřman, Straka - Babka, Švihálek, Rob - Prokeš, Mikyska.