Chomutovsko Děčínsko Liberecko Litoměřicko Mostecko Sokolovsko Teplicko Ústecko

ČEZ Motor veze z Ústí nad Labem plný bodový zisk

ÚSTÍ NAD LABEM - 10.12.2016 19:43 - Aktualizováno: 10.12.2016 19:45

V 33. kole WSM první ligy zvítězili dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru v Ústí nad Labem a nadále vévodí prvoligové tabulce. Následující středu přivítají v Budvar aréně Přerov (17.30),

HC Slovan Ústí nad Labem - ČEZ Motor České Budějovice 2:3 (0:0, 1:1, 1:2)

Jihočeši vedli po brance Američana Walkera, domácí vyrovnali a v závěrečné třetině dokonce otočili skóre ve svůj prospěch. Motor ale dokázal odpovědět a díky trefám Hřebejka a Suchánka získali všechny tři body.

Branky a nahrávky: 37. Melka (Roubík), 47. Vl. Brož (Vrdlovec, Z. Doležal) - 32. Walker (Nouza, Čermák), 49. Hřebejk (Chovan), 52. Suchánek (Chovan). Vyloučení: 2:5 + Moučka (UNL) a Mazanec (CEB) 5 minut. Využití: 1:0. Rozhodčí: Würtherle, Sýkora - Malý, Šimán. Diváků: 1165.

Ústí nad Labem: Soukup - Vágner, Bernad, Brož, Kasík, Zajíc, Husák, Přindiš - Macek, Roubík, Melka - Merta, Vrdlovec, Doležal - Navarra, Gengel, Moučka - Komárek, Markulinec.

České Budějovice: Gába - Vráblík, Mucha, Pavlin, Žovinec, Suchánek, Mazanec, Zíb - Walker, Nouza, Čermák - Chovan, Pajič, Hřebejk - Šulek, Rob, Květoň - Kuchejda, Škoda, Babka.