Chomutovsko Děčínsko Liberecko Litoměřicko Mostecko Sokolovsko Teplicko Ústecko

V Ústí nad Labem branky nepadaly, Táborsko veze bod a zklamání

ÚSTÍ NAD LABEM - 01.10.2016 11:16 - Aktualizováno: 01.10.2016 11:17

V předehrávce 9. kola Fotbalové národní ligy remizovalo včera Táborsko v Ústí nad Labem 0:0. Více ze zápasu měl domácí celek, který si od prvních minut vytvářel mnohem více šancí než soupeř. Táborskou začalo zlobit až zhruba v polovině druhé půle, ale prosadit se taktéž nedokázalo.

Ústí nad Labem - FC MAS Táborsko 0:0

Rozhodčí: Pechanec - Mokrusch, Arnošt. ŽK: Výborný, Zukič - Ciku, Hovorka, Hanzlík. Diváci: 905.

Ústí nad Labem: Tvrdoň - M. Zeman, J. Peterka, Zukič, Šnirc - Martykán (80. Miskovič), Kateřiňák - Moulis (89. Mysliveček), P. Výborný, Jindráček (74. Pícha) - Pouček.

Táborsko: Toma - Hovorka, Mráz, Cíferský, A. Hanzlík - Kalvach, Nešický, Javorek - Ciku (81. Fulnek), Džafić - Mrázek (80. Froněk).

Jiří Skála (FK Ústí nad Labem): Jeden bod beru a jsem za něj velmi rád. Hrál s námi jeden z nejtěžších soupeřů a my dokázali uhrát alespoň bod. Soupeř byl silný. Hráči Táborska jsou vysokých postav. Pro nás se jednalo o náročný zápas a cením si toho, že jsme si dokázali vypracovat několik šancí. Utkání hodnotím pozitivně. Měli jsme mnoho standardních situací a mrzí mě, že se z nich stále nedokážeme prosazovat.

Petr Frňka (FC MAS Táborsko): Jsme zklamaní, jelikož jsme přijeli do Ústí nad Labem vyhrát. Na začátku zápasu jsme soupeři dovolili příliš mnoho standardních situací, což by se stávat nemělo. Následně jsme mírně začali hru ovládat a myslím si, že jsme byli lepším týmem. Nedokázali jsme trefit bránu, i když jsme šance měli. Potřebovali jsme dát gól, čímž by se zlomilo naše napětí a hráli bychom jinak.