Benešovsko Berounsko Bladoboleslavsko Kladensko Kolínsko Litoměřicko Nymbursko Praha-východ Praha-západ Příbramsko

ČEZ Motor začal pouť za návratem do extraligy vítězně

LITOMĚŘICE - 09.09.2017 20:10

Pouť za vytouženým návratem do extraligy začali dnes hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru vítězně. V úvodním kole první WSM ligy vyhráli v Litoměřicích 5:2, když o svém vítězství rozhodli v závěrečné třetině. Ve středu doma hraje Motor s pražskou Slavií (17.30).

HC Stadion Litoměřice - ČEZ Motor České Budějovice 2:5 (1:1, 0:1, 1:3)

Hosté šli dvakrát do jednobrankového náskoku, který ale pokaždé domácí stačili srovnat. Od stavu 2:2 ve třetí třetině však skórovali už jen Jihočeši, trefil se I navrátilec Václav Nedorost.

Branky a nahrávky: 14. Jirásek (Pavlas, Jeřábek), 42. Smetana (Pavlas) - 7. Martin Novák (Kutlák), 36. Vlček (Čermák), 47. Vlček (Pavlin, Čermák), 53. Nedorost (Čermák, Pýcha), 54. Galamboš (Martin Novák). Rozhodčí: Zubzanda, Kostourek - Coubal, Kokrment. Vyloučení: 6:7. Využití: 1:1. Diváků: 1120.

České Budějovice: Gába - Fillman, F. Novák, Kutlák, Vráblík, Pavlin, Pýcha - Čermák, Vlček, Nedorost - Crowder, Galamboš, Martin Novák - Dostálek, Pajič, Heřman - Šulek, Káník, Marcel.