Benešovsko Berounsko Bladoboleslavsko Kladensko Kolínsko Litoměřicko Nymbursko Praha-východ Praha-západ Příbramsko

Konečně zase venkovní radost, ČEZ Motor vyhrál v Litoměřicích

LITOMĚŘICE - 01.10.2016 20:13 - Aktualizováno: 01.10.2016 20:14

Hokejisté ČEZ Motoru České Budějovice zvítězili v 10. kole WSM ligy na ledě Litoměřic 3:1 a konečně zlomili sérii nezdarů na ledě soupeřů. V pondělí hostí Jihočeši v Budvar aréně Benátky nad Jizerou (17.30).

HC Stadion Litoměřice - ČEZ Motor České Budějovice 1:3 (0:2, 1:1, 0:0)

Jihočeši položili základ ke třem bodům v rozmezí pětašedesáti vteřin v první části. V přesilovce otevřel skóre Pavlin a pak se poprvé za Motor trefil Kanaďan Esposito.

V polovině zápasu Litoměřice snížily, Kallovu přesnou přihrávku využil v první gól domácích Veselý. O čtyři minuty později se ale poprvé v kategorii dospělých trefil mladý českobudějovický obránce Pýcha a Motor vedl opět o dvě branky.

Závěrečná třetina už na výsledku nic nezměnila a Jihočeši se konečně po delší době dočkali venkovního vítězství.

Branky a nahrávky: 29. Veselý (Kalla, Ondráček) - 8. Pavlin (Heřman, Pajič), 9. Esposito (Babka), 34. Pýcha (Babka). Vyloučení: 3:2. Využití: 0:1. Rozhodčí: Würtherle - Kajínek, Bosák. Diváci: 1180.

Litoměřice: Šindelář - Jebavý, Šulc, Smetana, Barák, Frühauf, Plášil, Bača - Rubeš, Pletka, Ondráček - Kalla, Veselý, Paločko - Valášek, Hanták, Kopta - Kulda, Pilař, Beránek.

České Budějovice: Bláha - Suchánek, Vráblík, Pavlin, Pýcha, Fillman, Mucha, Mazanec - Nouza, Rob, Čermák - Chovan, Pajič, Heřman - Žálčík, Esposito, Babka - Škoda, Kuchejda.