Benešovsko Berounsko Bladoboleslavsko Kladensko Kolínsko Litoměřicko Nymbursko Praha-východ Praha-západ Příbramsko

Kladno porazilo ČEZ Motor i potřetí, nadělilo mu bůra

KLADNO - 14.01.2015 20:49

V 44. kole první hokejové ligy prohrál dnes ČEZ Motor České Budějovice na ledě Kladna 5:0. Po pondělních střeleckých hodech proti Šumperku tak přišel na Jihočechy gólový půst.

Rytíři Kladno - ČEZ Motor České Budějovice 5:0 (1:0, 1:0, 3:0)

Skóre otevřel v 6. minutě domácí Dragoun. Další změna přišla ve 37. minutě, kdy Rytíři zvýšili na brankový rozdíl díky teči Kindla. Pokud Jihočeši pomýšleli na nějaký zvrat, ve 44. minutě bylo po nadějích, protože v ten čas inkasovali rychle dvakrát za sebou. Mladý Gába pak inkasoval a ještě jednou. Kladnu se proti Motoru daří, všechny dosavadní tři zápasy sezóny nad ním totiž vyhrálo.

V sobotu hraje Motor doma s Kadaní, začátek je netradičně v 15 hodin, protože od 18 hodin se hraje volejbalová extraliga Jihostroj - Havířov.

Branky a nahrávky: 6. Dragoun (Rudovský, Růžička), 37. Kindl (Růžička), 44. Eberle (Hořava), 44. Stach (Tenkrát), 53. Pitule (Eberle, Růžička). Rozhodčí: Würtherle - Hejl, Podrazil. Vyloučení: 3:6. Bez využití. Diváků: 2081.

Kladno: Lukáš - Klouček, Kaberle, Lukáč, Růžička, Zeman, Jaroměřský - Rudovský, Dragoun, Horna - Eberle, Pitule, Hořava - Bahenský, Stach, Tenkrát - Strnad, Kindl, Redlich.

České Budějovice: Gába - Žovinec, Punčochář, Suchánek, Vráblík, Semrád, Chmelíř, Škopek - Švihálek, Pajič, Marek - Heřman, Straka, Nouza - Prokeš, Rob, Vaniš - Boháč, Bárta, Švec - Přibyl.