Benešovsko Berounsko Bladoboleslavsko Kladensko Kolínsko Litoměřicko Nymbursko Praha-východ Praha-západ Příbramsko

Rozjeté Medvědy Motor nezastavil, v Berouně prohrál

BEROUN - 28.09.2013 20:16 - Aktualizováno: 29.09.2013 16:19

Ani hokejisté českobudějovického Motoru nezastavili v sobotním 6. kole vítězné tažení Berouna v 1. lize. Na ledě lídra tabulky Jihočeši prohráli 3:1, když všechny góly padly v přesilových hrách.

Medvědi Beroun 1933 - HC Motor České Budějovice 3:1 (0:0, 1:1, 2:0)
V první třetině bylo sice k vidění několik zajímavých situací na obou stranách, branka ale nepadla. Domácí se dokázali před Halmošim dobře prosadit hlavně v první přesilové hře a jako by tím chtěli naznačit, co přijde v dalším pokračování.

Byli to však Jihočeši, kdo se jako první radovali. Ve 25. minutě hráli přesilovou hru, kterou zúročil Šachl. Za šest minut však Medvědi srovnali krok. Rovněž v početní převaze vyrovnal Kubica. Do šaten se tak šlo opět za nerozhodné stavu.

V závěrečné dvacetiminutovce přišla pro hosty pohroma v rozmezí dvou a půl minuty. Ve 44. a 47. minutě totiž Beroun využil další dvě přesilovky a stanovil tak konečný výsledek. Medvědi tak vyhráli pošesté za sebou! Další kolo se hraje již v pondělí a Motor, který je momentálně na 7. místě, na svém ledě přivítá dalšího nelehkého soupeře, aktuálně třetí tým soutěže Duklu Jihlava.

Branky a nahrávky: 31. Kubica (Vrdlovec, Šenkeřík), 44. Šenkeřík (Jebavý), 47. Marek (Kubica) - 25. Šachl (Posmyk, Ondřej). Rozhodčí: Úlehla - Kis, T. Svoboda. Vyloučení: 6:6, využití 3:1. Diváků: 500.

Medvědi Beroun 1933: Šimboch - Jebavý, Šenkeřík, Chalupa, Kolářík, Špelda, Sklenička, Kužel, Dresler - Marek, Kubica, Vrdlovec - Jonáš, Hrdel, Kubeš, Matějka, Stromko, T. Půlpán - A.Půlpán, Šteiner, Babka.

HC Motor České Budějovice: Halmoši - Novák, Prokop, Posmyk, Kříž, Chmelíř, Vráblík - Pašek, Kotalík, Skuhravý - Třetina, Ferebauer, Melka - Mavrojanidis, Ondřej, Šachl - Kuchejda, Bárta, Přibyl - Turek.