Praha-město Praha-západ

Na hřišti nováčka ze Žižkova Táborsko remizovalo jedna jedna

PRAHA - 07.08.2016 18:20

V úvodním kole nového ročníku Fotbalové národní ligy remizovalo dnes dopoledne Táborsko na hřišti Žižkova 1:1.

FK Viktoria Žižkov - FC MAS Táborsko 1:1 (1:1)

Na hřišti nováčka soutěže byla k vidění spousta šancí a pokusů vstřelit branku. Hned ve 2. minutě utekl po levé straně domácí Šandera, ale balón nakonec skončil těsně nad břevnem. O čtyři minuty později dostal krásný pas za obranu od Nešického Ciku a poslal Jihočechy do vedení. To si však hosté příliš dlouho neužili, protože v 16. minutě přišel do vápna centrovaný balón a ten propadl až k Volkovi, který srovnal na 1:1. V druhém poločasu v 55. minutě měl domácí Podrázký velikou šanci, ale ani nadvakrát nedokázal Tomu překonat. Hned z protiútoku zahrozilo Táborsko, když se Mrázek prosadil přes bránícího hráče, ale Hrubeše už prostřelit nedokázal. V 72. minutě Mrázek vyhrál souboj se Šanderou, ale Hrubešovu branku přestřelil. Utkání tak skončilo nerozhodně.

Branky: 16. Volek - 6. Ciku. Rozhodčí: Ginzel - Kříž, Poživil. ŽK: Urbanec, Opluštil - Landovský, Ciku Diváků: 1895.

Žižkov: Hrubeš - Hašek, Opluštil, Pimpara, Šandera - Krystan (80. Trýzna), J. Eliáš, Podrazký (71. Gebert) - Urbanec, Dočekal, Volek (63. V. Klán).

Táborsko: Toma - Landovský, Kučera (79. Kalvach), Džafić, Ciku - Nešický (62. Presl), Cíferský, Mráz, Traore - Hanzlík, Mrázek.