Olomoucko Přerovsko Prostějovsko Šumpersko Uhersko-Hradišťsko Vsetínsko

V Přerově uhrál ČEZ Motor bod, rozhodovaly samostatné nájezdy

PŘEROV - 26.11.2017 10:40

V 26. kole první VSM ligy prohráli včera hokejisté českobudějovického ČEZ Motoru v Přerově 2:3 po samostatných nájezdech. Do druhé poloviny soutěže vstoupí středečním domácím zápasem s Litoměřicemi (17.30).

HC ZUBR Přerov - ČEZ Motor Č. Budějovice 3:2 po nájezdech (2:1, 0:1, 0:0 - 0:0)

Domácí začali lépe než hosté a v desáté minutě vedli už 2:0. Jihočeši ještě v první třetině snížili a v polovině utkání pak skóre srovnali. V základní hrací době ani v následném prodloužení už branka nepadla, a tak se rozhodovalo v samostatných nájezdech. V nich byli lepší domácí.

Branky a nahrávky: 5. Šlahař (Rosandić), 10. T. Doležal (Chmelíř, Rosandić), rozh. náj. T. Sýkora - 14. Vampola (Nedorost, Kučný), 33. Galamboš (Pajič, Vráblík). Vyloučení: 6:11 (navíc host. F. Novák 10 min.), využití: 1:1. Rozhodčí: Obadal, Veselý - Bryška, Novák. Diváků: 2325.

Přerov: Klimeš - Chmelíř, Rosandić, M. Novotný, Zbořil, O. Horák, Pala - T. Doležal, T. Sýkora, Šlahař - Milan Procházka, Pšurný, Čáp - Goiš, Gago, Š. Kratochvíl - Havlát, Václavek, Tomaník.

České Budějovice: Kváča (na sam. náj. Březina) - Kutlák, Kučný, Kachyňa, F. Novák, Pavlin, Vráblík - M. Bárta, Vampola, Nedorost - Čermák, L. Rob ml., L. Květoň - Prokeš, Vlček, Heřman - Toman, Pajič, Galamboš.