Olomoucko Přerovsko Prostějovsko Šumpersko Uhersko-Hradišťsko Vsetínsko

Táborsko na Hané neuspělo, z Olomouce se vracelo s prázdnou

OLOMOUC - 04.10.2016 21:54

V dohrávce 5. kola druhé ligy prohráli dnes fotbalisté Táborska v Olomouci 2:0. Hanáci splnili roli favorita a jsou v tabulce již druzí.

Sigma Olomouc - MAS Táborsko 2:0 (1:0)

Domácí mohli jít do vedení v 19. minutě, střelu Plška však Toma skvěle zlikvidoval. Byl to ale právě Plšek, který z následného rohového kopu otevřel skóre. Táborští mohli vyrovnat Mrázem, tomu však k míči chyběly před brankou milimetry. Po přestávce uběhlo pouhých šest minut a Sigma svůj náskok navýšila. Sám před brankářem nezaváhal Zahradníček. Přes další šance na obou stranách se skóre už nezměnilo.

Branky: 20. Plšek, 51. Zahradníček. Rozhodčí: Berka - Wilczek, Peřina. ŽK: Chorý - Hanzlík, Džafič, Cíferský, Kalvach, Presl, Nešický. Diváci: 1962.

Olomouc: M. Buchta - Sladký, Škerle, Šindelář, Vepřek (70. Jemelka) - Zahradníček, Houska, Plšek, Petr (79. Habusta), Falta - Chorý (86. Yunis).

Táborsko: Toma - Hovorka, Mráz, Cíferský, Hanzlík - Kalvach, Nešický, Javorek (46. Fulnek) - Ciku (70. Froněk), Džafić - Mrázek (56. Presl).