Břeclavsko Brno-město Brno-venkov Hodonínsko Vyškovsko Znojemsko

V přípravném utkání se Sigmou Olomouc podlehlo Táborsko 2:1

HOVORANY - 14.07.2016 14:58

Fotbalisté druholigového Táborska prohráli v úterý v dalším přípravném utkání, které se hrálo v Hovoranech nedaleko Brna, s Olomoucí 1:2. Tímto utkáním Táborsku skončil blok letního soustředění, které mělo od minulé středy v Písku.

SK Sigma Olomouc - FC MAS Táborsko 2:1 (0:1)

Branky: 57. Falta, 68. Petr - 15. Ciku. Rozhodčí: Franěk - Šťastný, Polena.

"Bylo to utkání, které jsme hráli na závěr soustředění. Myslím si, že nás trošku poznamenala ta čtyřhodinová cesta, kterou jsme museli absolvovat do dějiště. Nicméně jsem nebyl úplně spokojený s výkonem v první půli, i když jsme jí 1:0 vyhráli. Měli jsme tam i další příležitosti, ale soupeř také, které výborně vychytal brankář Toma. Chyběl nám pohyb, chyběla nám větší kvalita na míči a lepší kontrola hry a nemyslím si, že jsme odehráli dobrou první půli. Pak v prostřídání v poslední půlhodině kluci tempo trochu zlepšili, hru naopak relativně vyrovnali. Bohužel když jsme zvládli eliminovat soupeře ze hry, tak jsme si nechali vsítit dvě branky, což nás zamrzelo. Osobně mě ale potěšila vzpruha těch hráčů, kteří přišli do druhé půle, vystupňovali celé tempo a měl jsem minimálně dobrý pocit z jejich poctivého přístupu na závěr celého soustředění," zhodnotil zápas trenér Petr Frňka.

Další přátelské utkání odehraje Táborsko v sobotu 16. 7. s týmem FK GRAFFIN Vlašim od 10.30 hodin na hřišti v Chýnově.