Táborsko se Sokolovem doma remizovalo

SEZIMOVO ÚSTÍ - 09.04.2017 08:21

V 21. kole remizovali v sobotu fotbalisté Táborska na domácím hřišti se Sokolovem.

FC MAS Táborsko - FK Baník Sokolov 1:1 (0:0)

Hosté uhráli na jaře druhý bod a stalo se tak opět na jihu Čech. Po nedávném bodu z Českých Budějovic přidali ten další za remízu 1:1 po souboji na Soukeníku s Táborskem. Po nezáživné první půli nastartoval útočení Valenta, jehož gól ze 46. minuty poslal Baník do vedení. Táborsku se povedlo srovnat už za deset minut a fanoušci sledovali šance na obou stranách. Další branka však už nepadla, a tak si týmy rozdělily po bodu.

Branky: 56. Petr Zavadil - 46. Tomáš Valenta. ŽK: Nešický - Jakub Dvořák II. Rozhodčí: Klíma - Kříž, Caletka. Diváků: 458.

Táborsko: Toma - Navrátil, Zavadil, Klusák, Toml - Nešický (87. Běloušek), Kučera, Džafić, Mršić (74. Hanzlík), Kalvach - Musiol (90. Mrázek).

Sokolov: Belaň - Medvěděv, Mejdr, Ševčík, Vondráček - Machek, Glaser, Kosak (74. Zorvan), Valenta (68. Sadílek) - Jakub Dvořák II. (87. Čihák), Provod.