Hanáci rozhodně Dynamo nešetřili, nasázeli mu pět branek

ČESKÉ BUDĚJOVICE/OLOMOUC - 07.11.2010 19:42

Pětigólový příděl dnes obdrželi fotbalisté českobudějovického Dynama na hřišti olomoucké Sigmy, která Jihočechy vyprovodila s výsledkem 5:1 (2:0). Na toto utkání tak budou chtít v Českých Budějovicích jistě co nejdříve zapomenout.

Domácí fotbalisté byli od úvodních minut lepším týmem, pomohla jim také rychlá branka již v 11. Minutě, kdy po centru z levé strany hlavou skóroval Ordoš. Druhá branka domácích byla jako přes kopírák, opět přišel centr z levé strany a hlavou tentokrát rozvlnil síť za Kučerovými zády Šultes.

Ve druhé půli si trpělivou hrou došli Olomoučtí pro další branky a nakonec vysoko zvítězili. Českým Budějovicím se nic nedařilo, kromě Otepkovy tyče si nevytvořily žádnou větší šanci. Až v závěru skórovaly po chybě domácího stopera.

Branky: 11. Ordoš, 40. Šultes, 49. Hubník, 68. Laštovka (vla.), 69. Hořava - 87. Otepka. Rozhodčí: Hrubeš - Mencl, Kovářík. ŽK: Dreksa, Hubník - Lencevič, Šíma. Diváků: 5025.

SK Sigma Olomouc: Drobisz - Janotka, Dreksa, Škerle, Vepřek - Hořava, Rossi - Petr (72. Přikryl), Hubník (72. Machalický), Šultes, Ordoš (59. Bajer).

SK Dynamo České Budějovice: Kučera - Laštovka, Lencevič, Lengyel , Riegel - Hudson (33. Šíma), Černák, Otepka, Mezlík - Stráský (70. Žižka), Pecka (84. Sedláček).