V Boleslavi vyšli hokejisté naprázdno, v tabulce jsou třetí

Č. BUDĚJOVICE/MLADÁ BOLESLAV - 31.10.2010 23:23

Naprázdno dnes vyšli hokejisté českobudějovického Mountfieldu, v Mladé Boleslavi prohráli 2:1 (2:1, 0:0, 0:0).

Hokejisté Mladé Boleslavi před tímto zápasem nevstřelili gól dlouhých 240 minut a s touto nelichotivou bilancí přivítali ligového lídra z Českých Budějovice. Brankový půst prolomili domácí už v páté minutě, když se prosadil Padělek. Na dvoubrankový náskok pak zvýšil Bahenský. Jihočechům se sice podařilo snížit zásluhou Kašpaříka, ale to bylo vše jak z jejich, tak i z domácí strany. Po prohře klesli Jihočeši na třetí místo v tabulce za první Třinec a druhé Vítkovice. V úterý hraje Mountfield na svém ledě s Kladnem.

Branky a nahrávky: 5. Padělek (Vrbata), 13. Bahenský (Nouza, Tvrdík) - 18. Kašpařík (Tůma). Rozhodčí: Hodek, Souček - Kajínek, Podrazil. Vyloučení: 7:9 (z toho Kašpařík 2+2, Gulaš navíc 10 minut), bez využití.

BK Mladá Boleslav: Schwarz - Žabka, Jindra, Marušák, Lehikoinen, Hay, Macháček, Duben - Milroy, Divíšek, Boháč, Loskot, Vrbata, Matějovský, Bahenský, Handlovský, Nouza, Kupec, Tvrdík, Padělek, Mikulík.

HC Mountfield: Kovář - Snopek, Vydarený, Ptáček, M. Tůma, Novák, Šulc, Jank - Šimánek, Mikeska, Pletka - Gulaš, Langhammer, L. Květoň - Martynek, Kašpařík, R. Pšurný - Mertl, Červený, Podlešák - Kuchejda.