Ze severu přivezlo Dynamo bod

ČESKÉ BUDĚJOVICE-/TEPLICE - 20.09.2010 14:01

Se ziskem jednoho bodu za remízu 1:1 s nováčkem z Ústí nad Labem se vracejí z Teplic,kde Ústí hraje svá domácí utkání, fotbalisté Dynama.

První zahrozili v utkání domácí, když ve 14. minutě střílel Volek. V rozmezí 18. až 21. minuty měli tři šance Jihočeši, ale postupně neuspěli Otepka, Mezlík ani Šíma. Ve 28. minutě předvedl skvělý zákrok brankář Kučera, který nohama bravurně vyrazil Jindráčkovu střelu. O čtyři minuty zastoupil svého gólmana Lengyel, když vyrazil střelu Volka hlavou na břevno

Hned po návratu ze šaten vybídl ke skórování Pecku Mezlík, ale Peckův pokus obránci Ústí zblokovali. Skóre se měnilo v 57. minutě, kdy po rohovém kopu zavěsil hlavou Valenta. Jihočeši se však nepoložili, bojovali dál a vyplatilo se - v 72. minutě poslal do vápna přihrávku Ondrášek a Mezlík se nemýlil. Na stavu 1:1 se pak už nic nezměnilo.

Branky: 57.Valenta - 72. Mezlík. ŽK 2:2 (Markytán, Benčík - Hudson, Ondrášek), ČK 1:1 (Vrtělka - Stráský). Rozhodčí: Adam-Teuber, Koval.
Diváků: 2011.

Ústí nad Labem: Novák-Polák, Džuban, Valenta, Janů-Doležal, Vrtělka, Markytán (66. Benčík), Volek (86. Veverka)-Kraut (80. Zachariáš), Jindráček.

Dynamo: Kučera-Laškovka, Horejš, Lengyel, Žižka (41. Riegel)-Hudson, Otepka, Černák, Šíma (56. Ondrášek)-Mezlík, Pecka (84. Stráský).