Dynamo doma remizovalo s Hradcem Králové 0:0

ČESKÉ BUDĚJOVICE - 15.08.2010 19:56

Ani v pátém kole první fotbalové ligy nepoznali fotbalisté českobudějovického Dynama hořkost porážky, ovšem dnes na domácím hřišti jen remizovali 0:0 s nováčkem z Hradce Králové. Oba týmy byly několikrát blízko gólu, zradila je ale buď vlastní nepřesnost nebo pohotové zákroky gólmanů Lindra s Kučerou.

Celý zápas příliš fotbalové krásy nepřinesl. První šanci měli hosté v 32. minutě, kdy do šestnáctky přiletěl centr, na který se rybičkou vrhl Pilař. O centimetry minul pravou tyč Kučerovy branky. V 45. minutě po faulu na Ondráška zahrával Otepka trestný kop. Míč nikdo nezasáhl a Lindr ho tak tak vystrčil mimo branku. Byla to největší šance domácích v prvním poločase. Uběhlo pět minut druhé půle, když po nahrávce Kocourka od brankové čáry střílel Rezek těsně nad branku domácích. O sedm minut později Ondrášek hlavičkoval po centru do šestnáctky do horního rohu. Oblouček stačil Lindr vyškrábnout. Pak ještě střílel zdálky Černák a Lindr míč u tyče kryl. Více už toho k vidění nebylo, a tak si celky rozdělily po bodu.

Č.Budějovice: Kučera - Koutný, Horejš, Žižka, Laštovka - Černák - Mezlík (72. Sedláček), Otepka, Šíma - Pecka (58. Hudson), Ondrášek
Hradec Kr.: Lindr - Kasálek, Kocourek (77. Tomašák), Wozniak, Poděbradský, Fischer - Černý, Pilař (90. Dvořák), Janoušek, Chleboun - Rezek (90. Karal)
Rozhodčí: Adámek - Santarius, Kordula
Diváků: 30002